Malidiivid

Sooviks siis minna kas veebruar, märts 2015 Lugesin siin postitusi mis olid enamus aastast siis kui veel draakonid elasid. On äkki keegi kes on käinud 2014 aastal ja oskaks öelda kohti kuhu võiks minna ja kuhu ei oleks mõtet minna. Ja ehk kellegil oleks pakkuda reisi kuna ei ole veel olemas pileteid.

Sellel maal ei muutu väga palju, kui just maailmamere veetaseme tõus saari ära ei uputa. Draakoniajastu postitused on väga pädevad.

1 päev pealinnas + üle jäänud päevad paikselt ühel paradiisisaarel (soovitavalt oma koralliriffiga).

1
0

Reisiekspert müüb ka praegu Maldiividele lennupileteid (alates 436 eurot), Tallinnast algusega on tagasitulles väga pikk ümberistumise aeg (vist oli lausa 14 tundi) Moskvas aga Riiast algusega oli kõvasti väiksemad ajad. Sõidab küll Aeroflot, kuid nagu siin ka foorumitest lugeda, on see oma kvaliteeti tõstnud. Nagu ka mina olen aru saanud, siis ikka mingi saareke resortiga välja valida ja puhkus seal veeta. Üldiselt on Maldiivid ikka rannapuhkuseks :)..Malest saab neile saarekestel kiirpaadiga või vesilennukiga. Vesilennuk on küll kuskil 350 USD inimene/üks suund. Kiirpaadi korraldab üldiselt hotell, kuid ka lisatasu eest...

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased