Mall of Scandinavia

Minek mõneks päevaks Stockholmi lihtsalt puhkama ja shopingureisile. Stockholmis asub ka paljukiidetud hiiglaslik ostukeskus Mall of Scandinavia, kuhu sooviks võimalusel sisse astuda. Kuna liigume ühistranspordiga, siis uurides seda kuidas sinna kohale saab, tekib küll väike segadus. Kahjuks on rootsi keel endal sisuliselt null ja internetist leitud info kohaselt saab Stockholmi kesklinnast sinna ainult väga mitme ümberistumisega (mis tundub pisut jabur, arvestades, et tegu on nii atraktiivse sihtkohaga shoppajate seas), seetõttu mõtlesingi siit uurida, et järsku on mõni kohalik eestlane või Stockholmiga sinapeal olev inimene teadlik, kas kuidagi OTSE sinna ostukeskusesse ka on võimalik saada või peabki sõitma bussi, metroo ja siis veel rongiga? :)Tänan juba ette! :)

Varjante on mitu, näiteks Gärdet´i t-bana´st metrooga Karlaplan T-bana petusesse ja sealt bussiga 67 pooltundi sõitu ja kohal.'Või Gärdet´ist t-bana´st metrooga T-centralen, sealt istud teise metroo peale (liin 11) ja sellega saadki solna centrumi mõlemal juhul natuke alla km vaja jalutada 

0
0

Ainult Mall of Scandinavia pärast ma stockholmis käisingi, nii et minu poolt üks soovitus siis.Ma ei tea kas te lähete rootsi lennukiga või laevaga, aga sadamast igatahes takso hind oli üle 40 euro. Alguses ütles taksojuht et fixed price 250 krooni, aga pärast kui kohale jõudsime, küsis 450 krooni ja hakkas mööda mall of scaninaviat mind taga ajama, et sularahaautomaadist viimasedki kopikad välja võtaksin talle.Tagasi linna tulles tellisin uberi, läks vaid veidi üle 10 euro.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased