Viimased kommentaarid

Palangas ööbimiseks soovitan täitsa sellist kohta http://www.hbh.lt/en/hbh-palanga/, ühteist Lastel seal teha, kohe kõrval väli veepark http://www.hbh.lt/en/amusement-park-boom-park/. Palanga kesklinna sealt ca 10 km, kuhu soovikorral õhtul autoga minna pole teab mis pikk maa, samuti võimalus minna taksoga mis vägagi soodne seal.

Aegean ei lenda Helisinkist kahjuks hetkel küll kuhugi, lende opereerib Lufthansa, tänu sellele pileti hinnad suht kallid ka kuna lennatakse üle Müncheni ja Frankfurdi

Ehee, see Pin1 on sinu oletus, millel pole faktipõhist tõestust:) Jah tean, enamikes kohtades seda tõesti ka pakutakse, kuid hetkel olles surfanud mööda interneti ja lugenud erinevatest foorumitest , siis seis hetkel tõesti selline, et lisa täis kindlustust ei paku ja pigem ollakse maiad hiljem väiksemagi täkke eest sult raha koorima. Seepärast ootakski tagasisidet reaalselt käinud ja rentinud inimestelt :)

10 korda saad sa erinevatele inimestele oma koodi jagada, kuid tasu saad tagasi ainult 1 kord, sest kui vaatan enda koodi kasutamist siis nii mitmelgi juhul on kirjutatud, et antud inimene on juba saanud eelnevalt hüvitist.

Kui ma ei eksi siis tagasi saad sa ainult 1 kord mitte korduvalt. Või ei ole see nii ? 

To Mdt, saab online chek In teha kõigil soome Tšarteritel, Tjäreborg (Thomas Cook Airlines) Tui (Tui airlines, Jet time), Aurinkomatkal (Finnair).


Tere olen hetkel Tenerifes. Võtsin auto carplussist, saime naisega kahepeale Renault Twingo  (konditsioneeri,katus elektriliselt maha käiv, pysikiirusehoidja,  mägi pidur) hea pisike omblusmasin :) tänaseks oleme 4 päevaga sõitnud saarele tiiru peale ja ytleks. Et väga ilusti on vefanud teide otsa kui ka Masca kylla.Kiirteel 120 sõites on kytuse kulu jäänud 5,6 liitri juurde. Auto sai kätte kiiresti nädal 78 eur ei mingeid deposiite.Nii nagu ka Olav teneriifekompassist ka ytles. Et enamus negatiivseid komentaare on konkureerivate rendifirmade töötajate poolt.Peale carplussi tulekut olid paljud rendifirmad sunnitud oma putkad kokku panema, või hindasid alandama.Ehk lyhidalt soovitan väga autod head

Tere


Sooviks viimase aja reaalseid kogemusi Tenerifel pluscar  autorendiga, kuna endal minek märtsi algu poolel ja sai broneeritud nädalkas internetis auto ette ära, kui nüüd loent Trustpilot lehel olevaid arvustusi https://www.trustpilot.com/review/www.pluscar-tenerife.com. siis selle järgi tekib küll tahtmine kiirest see broneering tühistada ja võtta muust firmast nagu näiteks cicar autorendist.
Seega kui kellegil on viimasel ajal isiklik kogemus siis palun anda sellest ka teada siin.

Parimatega
Marek

Hetkel Novatours pakub sama reisi 1307 eur, seega hea pakkumine teilt!

Albaania vähemalt 2a tagasi oli viisavaba, sai käidud Korfult kohalikust reisibüroost ostetud resiga Albaanias, maktud sai ainult 20 eur mis oli siis ekskursioon Butrinti ja The Blue Eye - Syri i Kalter´is koos lõunasöögiga. Ehk ma arvan, et see 40 eur korjas pooles ulatuses oma tasku :)

Pigem asi selles, et eesti Aurinko, ei saanud smartlynx rendile selleks ajaks, küllap ajad täis ja selleks lahendatigi probleem soomest reisi pakkuva Finnairiga. Kui Aurinko oleks loobunud lendamast Smartlynx´iga siis oleks ta Finnairiga lende mitte augustini teinud vaid ikka hooaja lõpuni mis lõppeb Oktoobris. Kuid Kui lennuajad Smartlynx mõne sihtkoha lõppemisega Augustis lõppevad siis rendib Ta edaspidi Smartlynx´ilt lennuki, sest 13 aug väljumine läheb hommiku peale üle.

Kui nüüd võrdlete hindasid samadesse hotellidesse soome aurinkomatkat ja aurinko enda lehel siis  näete, et hinna vahe on olematu, või isegi kohati odavam, kuid lennatakse paremate lennukitega, nii, et pole päris tõsi nagu väidetakse, et hinda saaks odavamana hoida, pigem kasumiahnus ja konkurentsi puudumine.

Pakett reiside puhul vastutab samamoodi nagu tava lennupiletite puhul, ettevõte kes opereerib lendu ehk lennuettevõte (reisibüroo ei puutu asjasse, tema müü lennupiletid mitte ei lenda ise) ehk antud juhul tuleb koostada kaebus lennuettevõtjale kes lendas Tallinn-Helsinki liinil. Selleks et lihtsam oleks seda koostada küsige reisifirmalt tõend miks lend hilines (tavaliselt reisibürood küsivad või on neil juba olemas ka lennuettevõtja poolt ametilk paber hilinemise põhjuste kohta)

Tere


Alusta siit https://www.lufthansa.com/be/en/feedback, koosta korrektne nõue ja saada see neile ära, neil on aega sellele vastata ca 45 päeva, kindlasti tuleb neile tuletada aegajalt meelde, et neil on kohustus maksta ja, et mitte maksmisel olete sunnitud pöörduma õiguskaitse organite poole mis võib suurendada nendel nõudega kaasnevaid kulusid.

Kindlasti veel soovitan külastada Maspalomase liivadüüne 

Cocodrilo park zoo´d
Roque Nublo´t ja Catualdea Parki

Tere


Täpsustaks jaanapr väidet, ma ei tea küll millele ta toetub, või kus ta seda infot omab.  Thomas Cook airlines kindlasti ei kasuta Smartlynx lenukeid, ehk selle segaduse on tekitanud see, et smartlynx ostis või rentis Thomas cook airlinelt  3 lennukit, millega osutab teenuseid ise . Tjärborgile ta kindlasti teenuseid ei osuta ja ma ei usu, et Tjärborg antud lennufirmaga koostööd teeks:) 

Kogemused väga head sai käidud nendega kanaaridel, istmevahed normaalsed, sai vabalt jalgu liigutada ja ka välja sirutada, wifi täiesti tasuta lennukis 2 tundi, ekraanid kõigis peatugedes, kus multimeedia, ajalehed, mängud ja filmid


Kus selline hind? Kui Novatoursi lehel saab 3758.-  eur eest!


Ise sai käidud 2016a aprillis 4 kesi Maltal, ööbimiseks sai võetud selline koht http://www.shamrockmalta.com/ 8 päeva koos transfeeriga lennujaama ja tagasi 4´le inimesele kokku oli 255 eur. Ööbimine oli 2 magamamistoaga pluss ühe köök-toaga korteris. wifi nädalaega maksis lisaks 10 eur (kiirus ja ühendus oli hea), nädalaega sai seigeldud ringi bussiga nädala kaart maksis 21 eur inimene ja sõida palju soovid(bussijaam oli 5 min kaugusel (tegemist oli vägapaljude liinide lõpp peatusega). nendel seal mingi bussiliine app ka olemas millega saad panna alguse ja lõpp koha ja väga hästi toimivalt ütleb kus peatuses peaks ümber istuma teise bussipeale. Nii nagu ka eelnevalt juba siin mainiti, et bussid ei pruugi alati siis tulla kui see plaanijärgi peaks olema, eriti kui on tegemist kohtadega kuhu lähebki ainult 1 liin (saime bussi oodata näiteks 2 tundi, enne kui taipasime küsida kohalike käest, kes meid siis juhatasid, et minge 1 tänav allapoole, et sealt läheb rohkem liine) Vaatamiskohtadest soovitaks külastada 

Meie küll sattusime sinna järjekordset bussioodanuna jalutades mõned kilomeetrid, kui avastasime, et enne seda läheb üks tähistatud matkarada, nii me siis jalutasime ja sattusime sinna templisse altpoolt , hiljem saime teada, et peavärav sisepääsuga ja piletimüügiga asus teises kohas :)

Kõigepealt koosta neile kaebus läbi nende lehel oleva kaebuse vormi

https://www.getjet.aero/claim-form/ Vastata on neil aega 30-45 päeva su kaebusele ja kui sa nendepoolse lahendusega rahul ei ole siis on võimalus pöörduda Tarbiakaitse ametisse ja loota nende abile (ettekirjutusele lennufirmale) Varu lihtsalt kannatust, sest võib võtta aega kogu see asjaajamine ca kuni 6 kuud, aga tasub ära 400 eur inimese peale :)
Olen ise Smartlynx kui ka Eurowingsilt raha kätte saanud

Käisin see aasta mai esimene nädal Mallorcal ujuma küll ei jõudnud sest vesi oli heal juhul 15 kraadi kui mitte külmem, sest ühtegi inimest ma ka kuskil randades ujumas ei näinud :) Saar ise on ilus ja vaadata on ühteteist küll. Auto võtsin nädalaks sellisest firmast ette tellides https://rentacarvanrell.com/en/bookings-rentacar-majorca.html nädala rent oli 189.- eur mis oli siis täiskasko ja 0 omavastutusega. Autoks anti 2017a Opel Astra mille läbisoit oli kõigest 12000 km ja varustatud kõigi mugavustega (püsikiirusehoida, automaatse parkimise, kliima, rajahoidjate ja muuga) Puhatud sai Magaluf, mis on saare Mini Las vegas ehk saare peo kohtade tulipunkt.

Varjante on mitu, näiteks Gärdet´i t-bana´st metrooga Karlaplan T-bana petusesse ja sealt bussiga 67 pooltundi sõitu ja kohal.

'Või Gärdet´ist t-bana´st metrooga T-centralen, sealt istud teise metroo peale (liin 11) ja sellega saadki solna centrumi mõlemal juhul natuke alla km vaja jalutada