Mallorca 1 märts

Tere!
Minek Mallorcale 1 märtsil. Kas on keegi seal praegu? Oskaksite äkki öelda mis ilm seal on? Kas 15 kraadi tundubki nagu 15 v6i on päikese käes tuule varjus soojem? Kas mingit lootust on ujuda saada?? Kas on seal mingit Spa kohta kuhu minna kui täitsa kylm on? Ja mis on odavaim auto rent?
.
.
.
.
Trip.ee muutis teksti arusaadavamaks ja vastavaks Trip.ee postitusreeglitele - st lisas nõutavad suurtähed ja kirjavahemärgid.

Küsimusi, nagu küllusesarvest.

Kui sa soovid neile ja tulevikus tekkida võivatele küsimustele vastuseid saada ja võtta osa Trip.ee foorumist, siis järgi tulevikus kindlasti Trip.ee postitussoovitusi ja -reegleid http://www.trip.ee/postitussoovitused.

Ülivigase grammatikaga kirjutised saadame prügikasti.

Meeldivat keskustelu!

Loodan, et ma oma postitusega kellegi elu nyyd ära ei rikkunud! Tahtsin ainult teada aktuaalset infot Mallorca kohta, mitte postitusi aastast 2007 ja 2008.

Lp. ixxx ei tea kes sa seal oled moderaator v6i keegi muu, aga v6iksid olla professionaalsem ja neutraalsem ja oma kommentaarid/arvamused jätta enda teada.

Ma arvasin et see foorum on reisihuvilistele, mitte teine teise mahategemiseks :)

Muuseas, väga võimalik on panna oma postitus aastatetaguse kirjutise alla ning saada päris värsket infot nii ilma kui ka autorendi kohta. Usu mind :P.

Sul on 6igus kyll, aga kuna mul minek juba pyhapäeval siis arvasin, et v6imalus on suurem, et keegi vastab uuele teemale. Loodan, et saate aru mida ma silmas pean, k6ik ei viici ju läbilugeda sada kirja alates aastast 2006 ja siis vastats kuidas seal praegu ilm on :)
Palun vastake need kes juhuslikult praegu viibivad Mallorcal!

Olen seal nii 4 korda kainud kyll mitte nii varakevadel aga eelmised teemad abiks ju:
http://www.trip.ee/node/39716

Ujuda veel ei saa.
Veekeskused ja suuremad ooklubid veel ei tegutse.

Ma ei taha kedagi maha teha. Milleks?
Samas ei tahaks ma sellisel juhul kommentaare/arvamusi enda teada jätta, kui need puudutavad ebakorrektset kirjapilti, mis ei ole kooskõlas Trip.ee reeglitega.
Mis puutub professionaalsusesse, siis teen ma tööd Trip.ee toimetuses väljaspool tööaega ja seetõttu olen ma amatöör. Samas üritame end pidevalt areneda, et meie töö võimalikult professionaalide tasemele läheneks.
Ma tahaks väga loota, et Sul ei ole tulevikus väga raske kasutada lause alguses ja kohanimede kirjutamisel suuri algustähti, kasutada punkte ja komasid, -x'i asemel -ks-i. Täpitähtede koha pealt pigistame silmad kinni, kui asud välismaal ja ei oma vastavat klaviatuuri.

Kui pole austust reeglite, kaastrippijate ja toimetuse vastu, siis miks peaks meil Sinu vastu olema?

See tuleb mulle kindlasti kasuks Mallorcal! Eesti 6igekirja tund, natuke isiklikke arvamusi teemast ja ka see, et eelmiseid teemasid v6ib lugeda. ehh.

Päikest teile !!!

Päikest tahaks tõesti jälle näha. Mallorcal on šanss oluliselt suurem, kui Eestis praegu, kuigi sel aastaajal on vihmavõimalus Vahemerel üsna suur. See 15 kraadi tundubki 15 kraadi. Mere ääres on suur roll muidugi tuulel. Joped-kampsunid kindlasti kaasa. Meres on lootus alati ujuda, kui jääkatet pole, aga kahjuks on märtsikuine Vahemeri ujumiseks veel külm. Talisuplus pole ujumine.

Kuna ise pole Mallorcal viibinud, jätan Spa-teema ja autorendi küsimuse lahtiseks, aga võrgus on üsna palju Mallorca ja Baleaaride-teemalisi saite nii, et ära heida meelt.

Me oleme nõus, et iga Trip.ee kasutaja on oluline ja eriline, kuid kahjuks on toimetuse liikmeid, kel aega asjaga omast vabast ajast tegeleda suhteliselt vähe ja seetõttu üritame sellised ülitavalised ja elementaarsed küsimused küsijale tagasi ping-pongitada, kuna vastuseid neile saada on internetist ülilihtne.

Mis puutub emakeele tundi, siis siin tahame olla tõsised. Me tahame, et meid võetaks tõsiselt ja seetõttu ei luba me põhimõtteliselt foorumit läbuks muutuda.

Enne, kui pahandad ja irooniliseks muutud - katseta. Palju leiad Sa 15 minutiga internetist Sinu küsimustele vastuseid leida aitavaid linke-saite. Pakun, et 6-10. Kui tõesti ei leia, siis anna teada - varustan Sind lingikoguga.

Edu!

See ilma kysimus oli minu jaoks k6ige olulisem..tahtsin inimeste arvamust kuulda, muidu poleks kysinudki! Aga nyyd Mallorcal käidud ja kuigi ilm oli tormine ja sadas isegi rahet on mul Mallorcast jäänud väga hea mulje/mälestus. Viimased kaks päeva sai isegi nina päikese käes ärap6letatud. Imeilus saar, muidugi suureks kasuks oli auto, mille yyrisin warriorsrentacar.com ist, hea hind ja täis kindlustus, aga poole paagi bensiini eest pidi alguses kohe juurde maksma 20 eurot,mida nende arvates pidi kolmeks päevaks kyllalt jätkuma. Pärast tankisin 30e euroga terve paagi.
Igaljuhul soojalt soovitan Mallorcat !

Tere,

Ei sattunud varem su postitust lugema, kuid järgmistele nipernaadidele on járgnev ehk kasulik.
Elan Mallorcal juba kolmandat aastat ning kui kellelgi on küsimusi kohalike olude kohta, siis vôib julgelt kirjutada aadressile lyandmel@gmail.com

Panin väikse ise-uueneva blogilehe üles Mallorca ilmateatega, mille leiab http://ilmmallorcal.blogspot.com. Temperatuurid on antud varjus, kuid enamus päevi on meil päikeselised ja Päikese käes onmuidugi oluliselt soojem kui varjus. Ujumiseks on märtsis veidi varavôitu ( merevee temp. peaks olema ca.14-15 kraadi), kuid aprilli lôpupoole ja mais on juba täitsa broo.Meres vòib vabalt sulistada kuni oktoobrini.Suvel on vee temp. meres isegi kuni 27 kraadi. Kohalikest Spa-dest ( mida siin leidub hulganisti) julgen soovitada Santa Ponsa Country Clubi-s olevat - vága hea teenindus ja keskkond. Autorendi valdkonnas on kibe konkurents ja veebist leiabka igatsorti vahendajaid - nii, et ettevaatust ja kontrollige korralikult üle, mis on teile pakutava hinna sees ja mis ei. Eriti kehetib see kindlustuse osas. Head hinda saab sellistest kohtadest: Arash Rent A Car, Hasso Rent A Car, Avance Rent A Car - ilmselt on neid teisigi,kuid just sellised tulevad hetkel meelde.

Kes otsib tõõd mallorcal, saab abi http://mallorcale.wordpress.com

Páikest,
Meelis

Niipalju kui ma uurinud olen, siis piletid juunis (www.bookinghouse.ee) 5208 eeki kahele.
Elukohta otsisime mitmetest kohtadest, silma jäi (www.mallorcastyle.net/) kahe magamistoaga korter Andratx`is kõikide nö lisadega ning väga kena korter 1100 eurot kuus, mis nelja peale ei teegi väga palju. Samuti leidsime ka odavamaid pakkumisi (www.gabinohome.com), kus hinnad algavad juba 600 eurost ning kahe magamistoaga korteri saab ca kuskil 750 euroga. Deposiit ehk tagatisraha on siis maksimum kahe kuu üür, kuigi tavaliselt küsitakse üks kuu.
Samuti uurisin hotellide hindu, kui peaks vaja olema ööbida algul hotellis. Hinnad algavad 20 eurost öö ning lähevad üles kuni 100+ euroni. Täiesti reaalne on saada 20–30 euroga kolme tärni hotelli, kus kõik on tip-top, tuleb vaid otsida ja küsida. Pakkumisi on terve internet täis ning kohapealt saab kindlasti veel paremaid pakkumisi.
Tööd oleme vaadanud praegu internetist, kuid teada tuntud tõde on, et eks kohapeal leiab kindlasti üht-teist. Saatsin ka paari kohta kirjad, kus otsiti vetelpäästjaid ning sun-care adv-reid resortidesse. Natuke nipet näpet ikka saab ju ette uurida. Hispaania keel mul täielikult suus küll ei ole, aga algteadmised on olemas ja saan paljust aru, usun et high-seasonil töö leidmisega meil raskusi ei tule, ning hiljemaks saab juba keele selgeks.
Igatahes oleme enesekindlad ja arvan, et saame edukalt hakkama. Esialgu siis plaan lennata juuni keskel kohale, võimalusel võtta endale kiirelt apartment ning maksta esialgu kahe kuu rent kohe ära, ning selle ajajooksul peame leidma omale tööd ning saama vähemalt ühe kuu palga, mis on vägagi reaalne ootus. Edasi saab siis vaadata veel töid, kui kohe seda rahulolu tekitavat kohta ei leia. Elukohta tahaks siiski leida kiirelt, kuna tahaks ikkagi end sisse seada ning õhtul nagu kodus puhata.
Tagasisõidu pileteid me valmis ei osta, küll aga on väiksed varud olemas, kui nii väga peaks tagasi tahtma, aga üldiselt seda kartust ei ole, kuna plaan on ikka hakkama saada! :) Kui keegi on veel selle suve algul minemas, siis andke mulle märku ja saame infot ja teadmisi ning plaane jagada. Endale veel on segaseks jäänud paberimajandus(haigekassa tööluba ja sotsiaalkindlustuse värk), et seda pean veel uurima :P

PS!Infot saab veel
http://seemallorca.com/
http://www.virtualmallorca.com/
http://www.mymallorcainfo.com/
http://www.palmademallorca.us/
http://www.majorca-mallorca.co.uk/palma.htm

Päikest Teile*

Kadri

Minu email on kadry@starline.ee
msn: cairygirl@hotmail.com