Manchesteri lennujaam

Sooviksin informatsiooni, kui kaua võiks võtta aega passikontroll ja pagasi tagastamine. Kas on reaalne jõuda bussile, mis väljub 1 tund 10 minutit pärast lennu maandumist Manchesteri lennujaama (Terminal 3)? Bussijaama peaks terminalist jõudma u 15 minutiga.

Tere!

Sa oled vist juba ammu siin, aga ma vastan ikka, et äkki soovib kunagi hiljem keegi teine sama asja teada. Vastus sinu küsimusele ,et umbes 15min kulub selleks, et passi kontrollida ja oma kohver kätte saada, kõik oleneb palju rahvast lennukil ka oli või kui kiiresti kontroll su läbi laseb.

Minu kogemust mööda on tegemist suhteliselt rahuliku lennujaamaga, kõik läheb kiirelt ja sujuvalt, v.a võibolla turvakontroll lennujaama sisenemisel, kus on eriti pikk järjekord.

Vabandan, kui kellegile tundub see küsimus rumal...aga kui keeruline on Manchesteri lennujaam? Jõuame sinna õhtul hilja..(Ryanairiga) ja edasi lend hommikul(ka Ryanairiga). Tõenäoliselt terminaal siis sama(3-s?). Need mõned tunnid öösel mis järgmise lennuni aega, plaanime lennujaamas veeta. Kardan hirmsasti, sest oleme mõlemad praktiliselt olematu inglise keele oskusega, seega ei saa eriti loota sellele et väga aktiivselt abi oskaksime küsida. samas oleme varem hakkama saanud Malagas, London Stanstedis ja East Midlandsis. Kas mu hirmul et eksime ära vms. on alust? Peame me üldse 3-ndast terminaalist väljuma, kui nii saabuv kui jätkuv lend on sealt?

Manchesteri lennujaam on mäletamist mööda päris mõnus ja arusaadav lennujaam. Ei usu, et seal ka Ryanairi puhul kuhugi väga eksida on.