Manila lennujaam

oskab keegi aidata, kuidas Manila lennujaamas pääseda Terminal 1 Terminal 3. Kas on reaalne jõuda lennule, kui lendude vahe on 1,5h.

Läheb väga kiireks, eriti kui vaja pagas Terminal 1 välja võtta ka Terminal 3 uuesti ära anda. Meil jõudis lennuk hommikul vara, kui lennujaam üsna tühi oli. Ootasime u 40 mintsa kohvreid. Edasi immigratisooni järtsi, teise terminali viidi väikse minivan bussiga, viidad olid terminalis üleval, kuhu liikuda, et terminali vahetada. Meil oli lendude vahel 4 tundi ja mõtlesin, et mida selle ajaga lennujaamas peale hakata, lõpuks jooksime nagu ogarad, et õigeks ajaks jõuda, kuna ka lend hilines pisut ilma tõttu.

0
0

1,5 tunniga võib hädapärast jõuda käsipagasiga, muidu on kahtlane. Terminalide vahel sõidab "free shuttle", mis käib iga poole tunni tagant umbes. Seega kui ei vea, siis ootad pool tundi seda, enne kui sõiduks läheb. Teine võimalus on taksodega tingida - kui kohalik sõidab lennujaamast linna ca 200-300 peeso eest, siis turist sõidab ühest terminalist teise 500-1500 peeso eest, sõltuvalt tingimisoskusest. Ametlik meetriga takso hind on 100 peeso ringis, aga seda ei kauple ilmselt välja ja nagunii petetakse. Free shuttle sõidab ka lennujaama siseteedel, takso läheb ringiga ümber. Hoiatatakse, et ummikute tõttu võib sõit kesta tipptunnil ca 1 tund. Reaalne sõit on 15-30 minutit.

Kui kõik imehästi läheb, siis on kuidagi võimalik, aga Manilas soovitatakse jätta terminalivahetuseks 3 tundi ja see on tõesti reaalne aeg, mis võib vabalt kuluda. Minul viimati läks ka öösel üle tunni, päeval poolteist tundi.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased