Marokosse Atlas Blue`ga

Kas keegi on ostnud pileteid Marokosse Atlas Blue lennufirmaga. Üritasin osta pileteid nende kodulehelt, aga kui maksmiseks läks, siis selgus, et Eesti krediitkaarte nad ei tunnistagi. Kas keegi on leidnud mõne teise tee piletite omandamiseks?

Tere, käisime RyanAiriga, piletid Riia-Frankfurt-Fez, tagasi Marrakesh-Frankfurt-Riia, läksid maksma ca 2300 eeku. Soovitan. Palju Atlas Blue piletid maksid?

Meie käisime samuti Ryanairiga. Riga-Frankfurt-Marrakech-Frankfurt-Riga hinnaga 2200.-eek. Mõlemas suunas ööbimine lennujaamas. Frankfurt hahnis on olemas ka mõistliku hinnaga majutus kohe lennujaama kõrval. Neljane tuba maksis 66.- eur/öö, ehk siis 11 eur/per nägu.

sama plaan talvel, kogemus täiesti puudub... kuidas hahnis lennujaama hoones ööbimisega on? ega keegi jalaga ei löö, et mine maga hostelisse vms... istmed korralikud või on olemas mingid privaatsemad kohad...

Hahnis lenuujaamas ööbimisega OK ei viska sind keegi välja. Meie sinna minnes ööbisimegi lenuujaamas. Tagsi tulles jäime vähe tõbiseks seega otsustasime võtta majutuse. Toolid suht ebamugavad, plastik kausid. Aga põrandal võimalik ööbida ja ruumi päris palju. Meie ööbisime väikeste jalamattide peal, mis asusid autorendifirmade ees. Parem ikka, kui paljas põrand. Lennujaamas päris palju kohvikuid, aga nii nagu lennujaama puhul ikka suhteliselt kirved. See eest lennujaamast välja astudes olemas sellised putkad, kus saad kuuma pitsa mingi 1,50 EUR, eri maitsetega ja paras amps ühele inimesele. Seal ka coca-cola kõige odavam 1,50 eur, sees igal pool 2,50 eur. Teisel korrusel kohvikus olemas pehmed pingid, aga peale kohviku sulgemist aetakse teiselt korruselt ära (vähemalt meiega oli nii) Kõige parem ööbimise koht on HERTZi ees, seal 2 pehmet nahast tugitooli, kuhu saaks ennast kerra tõmmata. Aga sinna ligi pääseb ka alles peale südaööd, kui Hertz suletakse. Enamusel lennujaamas ööbijatel kaasas magamiskotid (mis meid päris kadedaks tegi).