Marywilska 44, Poola

Tere, Kas keegi on käinud sellel turul Poolas? Sooviksin teada millised hinnad seal on? Kas on palju odavam Eestist? Kas on palju erinevat kaupa? Ja Arkadia keskusest samuti, kas see on suur kaubandus keskus? Kas hinnad odavamad kui Eestis?

Turule pole jõudnud, Arkadia keskuses mitmeid kordi käinud. Parkimismaja autodele kuni 2,1m. Keskuses palju erinevaid kauplusi (sh. Carrefour) ja kiirsöögi kohad, täpsemat kaupluste nimekirja näed: www.arkadia.com.pl

0
0

Käisime eelmise aasta augustis;turg nagu Tartu sepaturg,ainult kordades suurem,ühed aluspüksid ajasid teist taga ja iga üksiku sokipaari kohta pidid hinda küsima :) ehk siis turg väga suur,kaup enamvähem ühesugune,hindasid juures ei olnud,sellejaoks,et mingi asja hinda teada saada,pidid jälle küsima(eriti tüütu tundus see juba sellepärast,et need müüjad seal ei osanud keelt,telefonis numbreid ei tundnud ja siis näidati hinda raha peal :) Kindlasti leiab sealt,mida osta ja kindlasti ka odavamalt,kui siit;meie paraku väsisime peale tunnist käimist ära ja ei ostnud sealt midagi.Arkadia teine teema;samas kui hakata mõtlema,tavaline kaubanduskeskus:) Meile meeldis seal lähedalasuv spordipood Decathlon.Lõppkokkuvõttes osta nagu midagi ei olnud,aga kogu raha,mis oli ostude jaoks mõeldud,sai ausalt selle peale pandud ja täisautoga tagasi tuldud.

0
0

Marywilska 44-s olen käinud lugematul arvul kordi. Olen sinna jätnud vist tuhandeid eurosid. Müügil on kõike - tööriistad, võtmekomplektid, väike köögitehnika, kalastustarbed, riided, jalanõud, pesu, voodipesu jne.Eriti odavad on naiste jalanõud, pesu, käekotid. Väga odavad on ka voodipesu, linad, käterätid jne. Selle turu jaoks võib kohe julgelt terve päeva varuda, kuna seal on üle 1000 erineva müügipunkti. Seal on olemas ka rida odavaid söögikohti.Kui valida just turgu, kuhu Varssavis minna, siis see on õige koht, sest see on Varssavi suurim turg.Kui võimalik, siis soovitaks minna nädala sees, sest nädalavahetustel on seal tohutult palju rahvast.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased