trip-krainetrip-ukraine-dark
Matkaautod ja haagissuvilad.

Kas keegi oskab infot anda, kui palju matkaautod või haagissuvilad Aussies maksavad (2le inimesele, piisavalt korralik, et enamuse ajast autoga trippida ja seal mugavalt sees elada:)? Meil plaan Aussie tulles selline asi soetada, sest siis jääksid ära igasugused korteriüürimisega seotud jamad ning saaks igal ajal igale poole minna.

camperi rendihind sõltub ajast, kohast ja autost - millal täpsemalt, kui pikaks ajaks, mis paigast võtta ja kas samasse jätta, milline auto huvitab. krediitkaardi olemasolu on kohustuslik. Wris pakub kindlalt, küsi neilt täpsemalt.

www.CamperTravel.com.au BackpackerCampervans.com.au www.Britz.com.au

ja veel 500 kohta, oleneb kust thad alustada oma retke. Pane sisse google otsingumootorisse RENT CAMPER ja annab sulle lingid kohtadest koos autode ülevaatega.

Veel! Palun pange tähele, et sellise camperi jaoks on spetsiaalsed pargid, kus viibida ja kus on vee ja gaasi ühendus. Ka need kohad maksavad lisaks su camperile.

Tänan vastuste eest, kuigi me plaanisime matkaauto osta, mitte üürida. Austraaliast lahkudes saaks auto maha müüja ja selles suhtes peaks majanduslikult kasulikum olema kui üüri maksta (kas siis auto renti või korteri üüri). Kuigi tegelikult vist on sellega parajalt jama ka, kui spets kohtades peab ööbima ainult. Mõistlikum vist osta mingi auto, mida saab igale poole parkida ja lihtsalt sees magada, siis pole karta, et kuskil magada pole ja kui raha rohkem saab ka üürida mingi toa või korteri...