Matkabussi turvavööd

Plaan minna reisile matkabussiga, buss aastast 1991, kuus kohta, neli kohta ilma turvavöödeta. Kas on sellest ka probleeme? Reisijateks 5 täiskasvanut ja üks laps 1 aastane. Reisisiht Poola-Slovakkia-Tsehhi-Austria ja siis tagasi. Algus 14.07.2009 Kes oskab midagi asja kohta öelda?

Minu 97 aasta bussis on passis kirjas 6 kohta. Aga turvavöösid 4. 2 ees juht+reisija ja taga on turvavööd ainult nendel istmetel, kus istud näoga sõidusuunas. Neil, mis seljaga vastu juhiistmetagust väikest vaheseina, seal turvavööd pole. Võib-olla päris vanadel bussidel taga turvavöösid ei nõutudki. Siis ei tohiks probleemi olla. Kui sõidaksid mitukümmend aastat vana vene autoga, kus tehasest turvavöösid ei pandud, siis ei sunni keegi neid ise lisama.

0
0

Paistab nii, et vanematel matkabussidel ei nõuta tagumistel istmetel turvavõõd. Minu 79 aasta bussil on ainult esimestel istmetel turvavõõd ja 91 aastakäiguga bussil on ka juhil ja juhi kõrval ning nendel, kes istuvad näoga sõidusuunas. Mõlemad bussid on korralikult läbinud iga aastase tehnilise ülevaatuse.

0
0

Tänan infi eest, homme hommikul asume siis teele uute seikluste järele.

0
0

Kas kinnitad turvavöö enda jaoks või teiste jaoks? Mina seikleks kinnise turvavööga.

1
0

Mul juba pikemat aega kripeldab Norra Trolliga sarnane mõte hingel. Olen näinud avariid, mille puhul oli üks osapooltest ilma turvavöödeta autos reisinud mehed ja õnneks Jumal hoidis neid ning nad jäid ellu. Kuid kas see on katsetamist väärt kogemus?

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased