Mauriitius

tere. Plaan on nyyd jaanuariks sõita kuskile. Mauriitius oleks selleks korraks päevakorras. Kysimus et kas seal kuuga igav ei hakka sest suhteliselt väike saar. Hinnatase kuidas on ? oskab keegi miskit soovitada? siin olid nii vanad foorumid...et äkki keegi nyyd käinud.

Olen käinud. Majutus on keskeltläbi kallim, kui Eestis. Aga kui maksta raatsid, siis saad ka kvaliteedi.Toidu ja tarbekaupade hinnad umbes samad mis siin (kui nüüd mõni tuleb ütlema, et riisipäts kärbestest kubisevast tänavaputkast oli megaodav osta- siis sorry, ma elu sees ei sööks sellist jama). Mäletan, et praad vanalinnas merevaatega restoranis oli ca 15-20 eurot. Nii et samuti mitte just odav..aga vähe ringi vaatad, saad muidugi ka soodsama hinnaga normaalse toidu. Restorane seal on. Poodides firmariided olid minu arvates veidi kallimad, kui Eestis.
Kuu aega..oleneb, mida teed seal. Võib küll viimaks igav hakata. Kui nii palju vaba aega on Sul, käi ehk ühtlasi seal kõrval Reunioni saarel ära. See on täiesti omaette paradiis, väga lahe koht.

Ma planeeriks vähemalt pool aega puhkusest naabersaarele Reunion (EL, Prantsusmaa ülemere territoorium). Loodus mõjus hingele rohkem.