trip-krainetrip-ukraine-dark
Mauritius15.03-27.03.2009

Kas leidub sellel kuupäeval minejaid? Kas keegi oskab rääkida midagi Moti Paradise appartementi kohta?

kas lohesurfiga on voimalik tegeleda. Teab keegi häid surfi kohti ja kas varustust on voimalik kohapealt rentida voi peab ise kaasa votma...

Midagist lohesurfingu kohta on kirjas siin http://trip.ee/node/45864

Siin pikk teema Märtsis Mauritiusele minejate kohta - http://trip.ee/node/45605 Ka Moti-s viibijad kirjas, juba seal viibinud tripi lugejaid vist pole.

Meie läheme ka täpselt samadel kuupäevadel muideks;)

Kui kaugel teil see organiseerimine on? Hotell, apartamendid?

Me ise mõtlesime mehega ka märtsis minna, aga tahaksime villa rentida ja mingit suuremat kampa organiseerida.

Ööbime ise ka Mo ti Paradis'is kuida varasemal kuupäeval ning nende poolne suhtumine on väga viisakas. Saadavad kinnitused, info ja arve postiga üsna ruttu. Pool ööbimise maksumusest tuleb siiski ettemaksuna paar nädalat peale broneerimist kohe ära tasuda (nb! lisandub kõrgem välismakse tasu kuna tegemist sveitsi kontoga). Praegu vaadates on 15-27.03 perioodiks kõik apartmendid juba broneeritud, kuid kui keegi õigeaegselt ei maksa võib midagi ka vabaneda ja kui on tõsine huvi võib meili teel üle küsida (broneeriguid saab vaadata siit, halliga tähistatud siis hõivatud kp-vad http://www.fewo-direkt.de/Mauritius/urlaub-villa-Nordkueste/p26762.htm). Meiega samal ajal ja ka nädal peale meie peatumist on seal veel üks eesti perekond seega eestlased neile kindlasti päris tundmatud siis pole :)

Organiseermine on nii kaugel , et valisime välja möned apartmendid ja villad ja hakkame uurima kas need ka vabad.Praegu oleme vaadanud pojha poole trou aux biche'st mont choysi ja grand bay piirkonda. Rääkisime ka Mo ti paradise omanikuga kus oli viimane apartment täiesti saadaval, kuid peame loobuma sellest sest reisjate punt suurenes, nyyd meid kokku 8 inimest..

julia@pepe.ee nii mail kui ka msn

Võtame ühendust ja räägime kõigest lähemalt :)

Oleme jöudnud oma asjadega nii kaugele, et yhe bronni ytlesime ära, mis maksis 110 eur 4 inimest. Nyyd on käsil järgmine seapoint bungalow. Valisime selle, sest 4 tuttavat lähevad enne meid ja seega suurem villa meile ei sobi. Seapointi hind on ka enam-vähem ok 80 eur/per/night.

T&M

Infoks siis veel niipalju, et seal ka 2-sed stuudiod. 55 eur/per/night. Meie äralend on Soomest 15.03.09

T&M

Kas keegi teab rääkida , midagi head randadest mis asuvad Grand Bay's, Pointe aux cannioneris ja seal lähedal? Tänud vastajaile

Meie läheme ka 15.03 Helsinkist.Majutus Lafayette´s