Mayrhofenis majutus

On plaan minna detsembri keskel Mayrhofenisse 5-se pundiga.
uurisin ka siit soovitusi majutuste osas. Kuid, kas keegi oskaks soovitada mõnda head kohta, kust pole pikk tee vantsida tõstukiteni või on bussipeatus lähedal? Sobiks kas apartment 3 toaga või ka 3 eraldi tuba. Erinevalt nt. St. Antonisse majutuse otsimisel, kus interaktiivne kaart näitab Sulle valitud hotelli(de) asukoha linnas ja tõstukite ja bussipeatuste suhtes, Mayrhofeni koduleht seda ei paku.

Ise bronnisin enda seltskonnale nt.veebruarisse sellise apartemendi:
http://www.ferienhaus-alpenrose.at/
See ei asub küll Ramsaus, mitte Mayrhofenis, kuid mis see mõni km ikka teeb :)
Hind oli 6-inimese kohta vägagi hea.
Suusatõstuk ja bussipeatus pidi mõlemad väga lähedal olema.

Haus Bergfriede
holiday apartment
Bichl 557
6284 Ramsau

Tel.: 0043 5282 3023
Fax: 05282 3023

http://feratel-mayrhofen.concentrator.net/a2t2/tosc/show_ServiceProvider.asp?RG=IT&ID=79005634&SPTyp=2

Suusabuss peatus ca 50 meetrit majast,kohalik asulate vaheline rong ca 200m eemal, lähim tõstuk oli suusasaabastes jalutades ca 12 minuti kaugusel(ühe korra sai jalutatud isegi)alko pood ka üle lagendiku ca 150 m.Toidupoed tiba kaugemal.Tore pererahvas, meie päralt teine korrus 3 toaga+köök+2 dushi koos toaletiga.Mäepilet kehtis nii suusabussis kui ka rongis.

Hubane, tirooli stiilis pansionaat Mittenfeld asub Mayrhofeni põhjaosas, Laubichlis. Mayrhofeni keskusesse 700 m. Majutuskoha lähedal on olemas ka suusabussipeatus. Hubased tirooli stiilis toad on kõigi mugavustega. Tubades on dušš või vann, WC, kaabel-TV. Osades tubades ka mõnus istumisnurk. Hommikusöögiks pakutakse kohvi/teed, saia, juustu, sinki, muna, müslit, mitmesuguseid moose oma majapidamisest. Mittenfeldi külalistel on võimalik tasuta külastada kõrvalasuva hotelli saunakompleksi, kuhu kuuluvad soome- ja aurusaun, infrapunasaun, lamamistoolidega puhkeruum, solaarium lisatasu eest. Õhtuti võimalik einestada ka kohe hotelli juures asuvas forellirestoranis „Forellenstüberl”.

Tänud kommenteerijatele. Pakkumised olid huvitavad aga valime sel korral trippppi soovitatud koha.
Hind on tõesti suht norm ja kõik vajalikud mugavused tagatud. Kui rendiautoga olla, siis pole vajadusel väiksed sõidud õhtul nt. Mayrhofeniise probleemiks.
Ise annan ka ühe lingi, mida esialgu kaalusin, sest asukoht hea ja tube eri maitsele. www.rauchenwalderhof.at

Krosu, kui teil seal käidud, siis anna siia teemasse teada, kuidas koht tegelikkuses oli. Mul endal ju minek alles jaanuari viimastel päevadel.

Käidud. Sinna sõites tundus, et lund polegi. Õnneks ikka liustikul oli lund palju ja rahvast väga vähe. Siis sadas pea nädal järjest juurde ja viimasel päeval Zillertal Arenal sai nautida päikesepaistet.
Kõik päevad liiklesime autoga, rong on küll lähedal aga ei süvenenud. Bussiühendus jäi ka selgusetuks.
Puudustest: internet proua toas oli ikka kohutavalt aeglane ja kasseeriti 4 eurot päeva eest. Köögis tundsime puudust veekeetjast, rösterist. Kohvitassid olid ka minimõõdus nii et neid tuli pidevalt täita. Noad olid ka väga viletsad. Aga muu oli ok. See eelnev köögisisustus on võrrelduna nt. Skandinaavia kogemustega.
Ja veel, kes tahaks putru teha hommikuti, siis kaerahelbed vm pudrumaterjal võtke siit kaasa, sest seal selliseid asju poest ei saa. Muu toidu ostsime küll kohapealt ja toidukorv tuli odavam kui Eestist ostes, kui minna nt. Skandinaaviasse oma autoga.
.
.
.
Trip.ee parandas teksti ja muutis selle loetavaks!