Mehhiko piiril

Tekkis küsimus, et Mehhikos peab olema piisavad rahalised vahendid piiril näidata. Kes on käinud ja mida piiril küsitakas? kas piisab näiteks mõnest krediitkaardist? veel küsimus Mexicana lennu kohta- mul on ainult krediitkaardile broneering tulnud, aga meilile pole miskit tulnud. Kas peab kindlalt broneering meilile tulema?

ette tänades Evelin

Millal sul minek on? Me lähme 19.veebr, ja plaan sularaha kaasa võtta. Kas piiril ka näitama peab, ma ei teagi. Mexicana on siselend? Meil see veel bronnimata. Kuhu kanti minek on teil üldse? . . . Trip.ee lisas suured algustähed ja palub tulevikus seda postitajal endal teha!

läheme ka 19. veebr. oleme paar päeva MC ja siis läheme Cancuni.

Piiril küsitakse ainult passi ja paari täidetud paberilehte (antakse reeglina lennukis), kus on kirjas külastuse põhjus ja info sinu kohta ning ka see, et kui palju sul relvi ja narkootikume kaasas (oodatav tulemus on 0). Krediitkaarte ja raha näha ei taheta. Kui sul just ei ole kaasas üle 10 000USD sulli, siis pead selle ka deklareerima.

Ei küsi keegi palju sul raha on. Muide mina soovitan siin mitte raha vahetada vaid võtta seal kaardiga raha välja. Siin vahetad 1:1 peaaegu, aga kui võtad automaadist võidad kõvasti. Näiteks 3000 peesot välja võttes võitsin 500 krooni(ehk siis arvelt läks 2500EEKu). Vahetasin siin raha ja pärast kahetsesin. Lennukis täidad migratsioonikaardi, selle annad passikontrolli, osa saad tagasi. Teise paberi tollile ehk siis tädile kes istub putkas ja käsib sul nuppu vajutada, kui on roheline sind läbi ei otsita, kui punane siis teed oma koti lahti. See süsteem põhineb mingil statistilisel teemal. Ja miks sa Cancuni lähed, soovitan kindlasti Tulumi. Väga kihvt ja rahulik koht. Saad mere ääres cabańades ööbida jne.