Miami-Bahama-Mehikko

Plaan järgmine Helsinki-Miami-Helsinki otselend. Olla natuke Miamis, kust suunduda Bahamale.

Miami-Bahama-Miami ja pärast seda Miami-Cancun-Miami. Ja Miami kaudu tagasi HEL. 

On keegi sarnast trippi läbi teinud? Oskab anda äkki natukene nõu mulle. :) Eriti ootan infot kogemusi mitmekordsel sisenemisel usasse. Mis viisa sel puhul olema peaks? ESTAga ei saa lennata lähiriiki, voi saab kui meil on tagasilend Miami-Helsinki ette näidata. 

 Bahama osas soovitusi? 
-Tahame minna Exuma saarele (sigade rand ja haidega ujuma). On keegi ööbinud Exumal? 
-on keegi võtnud päevase tripi Exuma nö. keskusest Compass cayle& Staniel cayle? Ja ööbinud exumas? Tuuri osas kogemusi?
-mitu päeva oleks Exumale piisav?
-teine variant Nassault tripp exumale, kogemusi? Mitu päeva nassaul tegevust?

Pole probleemi, ESTAga saab hakkama, kui on koik piletid ette naidata, seda tahavad nad varakult naha, et markida arvutisse sisenemis-valjumis-sisenemise koht USA-see. Endal oli samuti korralik kompott 2015, Melbourne (AUS)-Auckland-Los Angeles-Philadelphia-Punta Cana- Miami-Cancun-Los Angeles-Auckland-Melbourne, oli paar eraldi piletid ja Philadalpias stop overi jargsel boardingul taheti koiki pileteid naha, et kust, mis, kuhu... tadike laks veits narvi meie paberimajanduse peale, umbes  pool tundi pani meie 4 inimene andmed arvutisse :)


Haha, kujutan ette. Varem pole olnud vaja ette näidata oma ”reisikavasid ja tuhandet lennupiletit”, kuigi on alati prinditult kaasas olnud, tore, aitäh vastuse eest. Hakkame reisi planeerima :)