Mida ette võtta Makedoonias?

Tere, kui kellelgi on kogemusi, et mu küsimustele vastata oleksin väga tänulik. Lendan detsembris Thessalonikisse Kreekasse ja sealt sõidan edasi Makedooniasse, kas keegi teab, on seal piiri peal ka mingeid takistusi. Ja kuidas on elu Makedoonias, mida kindlasti järgi proovida?

Aitäh

Tere,

elan alaliselt Makedoonias Strugas. Piiril ei ole probleeme kui Kreeka poolt tulla. Piiril on toredad politseinikud ning läbi saab väga kiiresti (kui järjekorda ei ole). Võimalik, et nad vaatavad su auto üle, et sa midagi kahtlast ei veaks. Makedooniast, oleneb millisest piiripunkist sa läbi tuled, soovitan sulle teed Thessalokini-Bitola-Ohrid kui midagi näha soovid. Soovitan sul külastada Bitolat, Ohridi linna, mis asub Ohridi järve ääres ning kindlasti külasta mõnda mägikülakest Makedoonias. Nii ehedat elu ei kohta Euroopas enam palju. Inimesed on meeletult sõbralikud. Väiksemates kohtades võid inglise keelega hätta jääda, samuti vene keelega. Elu on Makedoonias odav ning olenemata eestlaste eelarvamustest on Makedoonia fantastiline riik ning sõda ei ole :)

Ootan sind/teid külla, kui ööbimist näiteks soovite või lihtsalt kasulikku infot :)

0
0

Aitäh vastuse eest, olin just piiri ületamise pärast väga mures. Lahendasid mu probleemi:)

0
0

Tulen sel nadalavahetusel Skopjesse kossu vaatama, kas ka muuks aega jaab, ei tea. Muidu juba pikemat aega elan Montenegros. Edu teile seal!

0
0

Kahju, et ei kohtunud. Olin ise ka saalis korvpalli vaatamas.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased