Mida teha? 16 aastane reisima?

Tere. Olen kogunud raha suvereisi jaoks, praegu on 10 000.- koos, kas selle eest saaks juba üksi kuhugi eriti ilusasse kohta? Kreetale vist veel ei saaks? Mu suur probleem on hoopis see, et mu sõbrad ei kogu elusees nii palju raha kokku ja mina olen see ainuke teiste seas, seega pole mul inimest kellega minna. Tean, et seltsin kiiresti ja oleksin nõus uute inimestega minema, kas selleks ongi siis igasugused turismipaketid, mis on mõeldud ka neile, kes üksi on? Ma lihtsalt ei kujuta ette, aga soov on nii suur kuhugi (Kreetale?) minna ja olen nõus veel tööd tegema, et Kreetale saada. Ja kui saan vanematelt loa reisima minna üksi, siis peaks sa ka võimalik olema?

0
0

Kindlasti saaks, ntx viimase hetke pakkumisega saab soodsalt. Ka üksi. Aga praegutuleb ka mängu sinu vanus, kas reisikorraldaja lubab 16a üksi reisile? Kui on viimase hetke pakkumine, siis ei pea nii palju juurde maksma üksiku toa eest. Ise olen ka selline üksik puhkaja ja otsin ka midagi endale...tegelt olen isegi leidnud ühe reisisihtkoha, läheks isegi kohe, aga ei taha koolis maha jääda, praegu tehakse veel viimaseid arvestustöid. Aga , muidugi on 2 või 3 inimest korraga reisib ikka soodsamalt kui 1 inimene.

0
0

Mis sorti reisimist Sa eeldad? Reisipaketiga saad minna ikkagi vaid sinna, kuhu see pakett ette näeb. Kas metsikuna seljakott seljas kusagil käimisest oled huvitatud? Või tahad rohkem rannas vedeleda? 10000 krooniga on võimalik Kreetal ära käia küll (oma kogemus). Kas mingi muu piirkond Sind ei huvita?

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased