trip-krainetrip-ukraine-dark
Mida teha aastavahetusel Londonis

Sau, kas keegi oskab soovitada, kus võiks veeta aastavahetust Londonis? Tahaks olla kusagil kesklinnas ja näha aastavahetuse tulevärki. Mingi aja tahaks istuda kusagil soojas, kus saaks mõistliku hinna eest süüa ja juua. Kas selleks, et aastavahetusel kusagile sisse pääseda, tuleks laud ette tellida?

GOOGLE ja märksõnad "new years eve london"

Millegipärast kadus 10 minutiga ära---proovin uuesti... soovitaks 31 dec. hommikul kuhugi ööklubisse piletid võtta----osa kohti küll juba välja müüdud, aga midagi leidub igale rahakotile ja maitsele. Chinatownis head kasiinod, kui tantsimine ära tüütab- öösel metroo ei liigu ja taksot raske tabada, sest miljonid tänavatel. Kui ära eksite, siis tasub politseinike käest teed küsida, väga positiivsed persoonid-muuseas. Kui rakette imetleda soovite, siis jalutage Thames`-i kaldapealsel ,ehk suunduge Buckinghami palee poole... Ma ei tea ,kas teemaalgataja on meeste- ehk naisterahvas- aga vahet pole; sest rahvast üle ilma koos ja kui üksi olete, siis sobiva ja meelepärase kaaslase leiate hõlpsalt ja kiiresti, kellega pidu panna ehk tujuküllaselt aega veeta. Ise kahjuks see aasta ei saa minna...Aga Teile toredat aastavahetust-kindlasti jääte väga rahule!

Meil sama mure- oleme samal ajal Londonis ja siiani ei ole saanud ühtegi vaba lauda restorani :( Tahaks mõnusasti õhtust süüa ja siis arvatavasti jalutame Thames'i äärde ilutulestikku nautima. Oleme seal koos kahe lapsega (6a ja 1a), seega ööklubid jms. jääb meil ära.