Mida teha Alicantes?

Läheme elukaaslasega novembris Alicantesse ja tahaks soovitusi, mida seal teha ja vaadata võiks. Ma olen aru saanud, et Alicante ise on vist selline koht, kus saab paari päevaga kõik vaadatud ja tasub ka seal ümbruses ringi käia. Praegu on plaanis Valencia, Guadalest, Benidorm ja Javea. Käis peast läbi ka mõte minna Sierra Nevadasse, aga see tundub üsna pikk sõit. Kas see on seda väärt? Kas Alicantes on üks lennujaam ja kas see asub linnast väljas või kuskil lähedal? Samuti võite soovitada hea hinnaga autorendifirmasid.

doyouspain.com lennujaam linnast väljas jah. busse ausalt öeldes ei tea mis sagedusega käivad võib rongiga minna alicante võib taksoga , rong on 3km eemal . aga soovitan autot lennujaamast .

Kui soovite Valencia minna siis soovitan ikka seal vähemalt 1 ööks jääda tagasi teel siis javea või guadalest ja benidorm . minule isiklikult benidorm ei meeldi ( aqualandia ja wake on hea aga muidu ei tea ) . Pigem soovitaks võtta trip LA manga ja cartahena kui seirra nevadase ronida eriti kui suusatada sellel ajal ei saa .

0
0

Tänud vastuse eest :)

0
0

lisaks ... kui rahakott kanatab siis pigem võtta mingid head restod ette mis asuvad alicantes 100km ümbruses . Kui oskaksid kirjutada mis põhiliselt huvitab ja milline on eelarve (kui on ) oleks suutnud paremini soovitada :)

0
0

Söögikohad võiksid olla sellised, mis kahe üliõpilase rahakotti täitsa tühjaks ei tee :D aga kindlasti tahaks mõned head söögikohad läbi käia, need ei pea olema uhked ja kallid. Ma olen märganud, et tihti on isegi väikestes tänavaputkades parem toit kui restoranides. Aga kui oleks mingi konkreetne söögikoht, kuhu kindlasti minna tasuks, siis tahaksin teada. Jätaks välja peamiselt mereande pakkuvad kohad.

1
0

Ja kui on soovitada mingeid armsaid väikseid külasid, kuhu sõita, siis kuulan ka huviga :)

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased