Mida teha Kopenhaageni lennujaamas?

Hei!

Tee viib mind Islandile, kuid minekul on ebameeldivalt pikk ümberistumine Kopenhaagenis - ligi 7 tundi nimelt (7:20 - 14:00). On linn lähedal? Kuidas on (tasuta) WIFI võimalusega lennujaamas? Arvatavasti puudub? Ehk on lennujaama lähedal mõni põnev koht või muu säärane, mida selle ajaga külastada tasuks.

Aitäh!

Lennujaam on sisuliselt linnas. Kesklinnast ~8 metroo peatuse kaugusel.
http://www.cph.dk/CPH/UK/MAIN/

Mul oli samuti 7 tundi lendude vahel ja päris mõnusa linnavisiidi jõudis teha. Osa seltskonnast otsustas jääda lennujaama ootama ja pärast olid nad ikka väga tüdinenud nägudega. Kindlasti on parem linna peale minna.

Lennujaamast käib südalinna transfer - iga tund, kui ma ei eksi. Pilet oli ennevanasti mingi 35 DKK vist. Maha mine raudteejaamas, seal näiteks tivoli ja Hard Rock Cafe kohe kõrval, raekoja plats ja vanalinn kiviga visata. Igal juhul tuuluta ennast linnas lennujaamas kuivamise asemel.

Rong väljub Kastrupist iga 10 minuti tagant, maksab ligikaudu 36-37 DKK ja sõit kestab 12 minutit. Raudteejaam on Kopenhaagenis põhimõtteliselt kesklinnas. Soovitan kindlasti linnapeale kolama minna.