Mida teha teel Hispaaniasse?

Tere!
Oleks plaan minna suvel autobussiga Hispaaniasse.
Kõik muud soovitused reisiks on ka muidugi oodatud, aga eeskätt huvitab meid see, mida vaadata või kuhu minna teel sinna. Mingid huvitavad kohad või majad või isegi muuseumid:P

Jään ootama:)
.
.
.
Trip.ee parandas postitust keeleliselt!

Huvitavaid maju on Hispaanias päris mitu. Kõik oleneb sellest, kus buss peatub ja kustkaudu Hispaaniasse siseneda. Ja isegi muuseumite valik võib olla keeruline; millised on sinu huvid?

No nii. Buss peatub seal kus ise tahame. Marsruut on nagu ikka: Eesti, Läti, Leedu, Poola (võibolla Tšehhi), Saksamaa, Prantsusmaa ja Hispaania.
Eelmisel aastal sai sedasi käidud Hollandis. Kõik oli tore aga erilist uurimistööd ei teinud, et kuhu minna ja mida teha. Lootsime, et kõik selgub kohapeal. Enamvähem nii oligi, aga seekord mõtlesime pisut rohkem plaanida. Pakkuda võib kõiki kohti, mida ise teate või olete käinud. Aalates kirikutest lõpetades huvitavate pubidega;)
.
.
.
Trip.ee palub postitajal(postitajatel) järgida trip.ee reegleid, eriti õigekirja osas. Kohanimi ja lause algab suure tähega! Kirjavahemärgid käivad reeglina ühekaupa!