Mida teha-vaadata Strasbourgis?

Ootan ettepanekuid ja soovitusi, mida tasub teha, mida külastada Strasbourgis. Taustainfoks nii palju, et kaks päeva on sisustatud Euroopa Parlamendis ning 2 päeva siis vaba kava, mida tahaks huvitavalt sisustada - mida tasub vaadata jms.

Ette tänades!

Strasbourgi vanalinn on väga vaatamist väärt koht. Jalutad mööda Petite France tänavaid, naudid õhkkonda. Strasbourgi katedraal on väga ilus ja vanalinn tervikuna. Söö kindlasti tarte flambée - minu lemmikkohti selleks Strasbourgis on Flam´s. Kõrvale siis Alsace´i veinid ja elu on täitsa ilus:)
Olen Strasbourgis korduvalt käinud ja ikka ei väsi sellest linnast. Seal on nii mõnus atmosfäär. Isiklikult naudingi lihtsalt ringi kolamist, kirikute ja majade vaatamist, sööki ja veini.

Kui pead ise majutuse eest maksma, siis kindlasti bronneri aegsasti ette, sest hinnad võivad Strasbourgis kerkida absoluutselt ebamõistlikuks ning hinna ja kvaliteedi suhte on sageli paigast ära. Eriti EP nädalatel. Ise eelistan peatude Air BnB-des, mille hinnad on hotellidega võrreldes ikka palju normaalsemad. Mul on isegi kujunenud oma lemmik AirBnB, kus mh pakutakse toredat hommikusööki:)

Vanalinn on tõesti väga ilus. Tõeliselt vana hõng kaasaegses kuues. Tundub, et see linn jäi viimasest suurest sõjast puutumata. Sattusin sinna just siis kui algas tunde kestev äike-paduvihm. Isegi läbi vihma tundus nii ilus, et tiirutasime matkabussiga tunni jagu mööda kesklinna tänavaid. Aga elu käis tänavatel edasi .No ei isutanud välja minna ja siiani on kahju, et ilm sellise käru keeras. Kui sattun mööda sõitma, keeran kindlasti sisse.