Milano, Linate ja Malpensa transport

Tere,kel kogemust transpordiga lennujaamast-lennujaama. Minek Linate lennujaama, sealt vajalik transport San Siro staadioni lähedusse. Tagasi San Siro juurest Malpensa lennujaama. Kas/millised taksod? On minekul lennujaama "oma taksod"; ühistransport? Mis hinnaskaalas taksod üldse on ja kas usaldusväärsed? Kas/ millised taksoäpid okeid? Millised soovitused/tähelepanekud?

Milaano kesklinna (Milan Central Station) ja Malpensa  vahel liigub lennujaama buss. Pilet 8 eur. Taksod on usaldusväärsed, kuid kallid. Sisseistumine reeglina 5 eur + 1 eur km (õhtul peale 21.00 on sisseistumine 8 eur). https://www.rome2rio.com/s/Milan-Malpensa-Airport-MXP/Stadio-San-Siro

0
0

Tänud. Kui on vajalik tellida takso öiseks ajaks, millist firmat eelistada?

0
0

Mina liiguksin lennujaamabussiga Linate / Malpensa ja Stazione Centrale vahet ning SC - San Siro liiguksin metrooga (kas 1 või 2,3+5). Kui lennujaamabuss peaks ka Stazione Garibaldisse minema, siis sealt saab otse 5 peale.Taksoga te Malpensasse ei taha minna, see asub Šveitsis (no peaaegu) ja üldiselt Milanos autoga liikumine on aeglane ja tüütu. Nii palju kui võimalik, soovitan metrood.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased