Milline kanaarisaartest?

Eks ikka igaüks kiidab seda, kus käinud, aga sooviks teada ikkagi, millisele Kanaari saartest soovitaksite minna? Äkki oskab soovitada keegi, kes lausa mitmel käinud?! Millised on plussid-miinused ja millisel aastaajal kuhu minna (näiteks mai-juuni)? Loodan, et keegi oskab nõu anda :)

Tänud.

Sõltub sellest, mida reisil primaarseks pead...niimoodi on väga raske vastata - tuleks mitu A4 täis sirgeldada. Loe kõigepealt siinsed Kanaari teemad läbi - infi (kusjuures seinast seina) on nii, et tapab...pärast hakka edasi küsima kui pead vajalikuks. Mis puutub maisse-juunisse, siis Eesti firmad reise ei tee. Omal käel leiad kindlasti võimalusi. Ega suurt vahet pole kas märts või mai. Ilm enam-vähem sama. Juuli-august on kõrghooaeg (Hispaanlased tulevad jahedasse puhkama). Siis on raske bronne saada.

Tänud vastuse eest. Uurisin jah, et eestist viimane reis 22.04. Eesmärgiks on ikka puhata ja väheke loodust näha, sooja ja päikest! tean, et selline üldine jutt, aga kui käinud ei ole, ei tea mida eelistada :)

Olen käinud 3 kanaaril. Gran Canaria - peod, valge liivarand, soe, loodus kesine. Keskendunud turismile! Sobib eelkõige noorele. Kui vaja vaid rannapuhkust siis võta hotell Maspalomase piirkonda, kui ka igaõhtust pidu ja pillerkaart siis playa del ingles! Tenerife - pidusid vähem, tume klibune rand, loodus võimas! Lanzarote - neist kõige vulkaanilisem - vähe taimestikku, ainult hotellide ümbruses ja mõned haljasalad. Aga kui huvi vulkaanilise saare vastu siis Lanzarote super selleks. Palju ekskursioone "still a live" vulkaanile.