Milline reisibüroo teeb veel reise Costa del Soli?

Kas keegi ehk teab milline reisibüroo peale Horizon trveli teeb veel reise Costa del Soli?Olen tuhninud ja otsinud netist kuid ei miskit tarks, leidsin kolm reisibürood kelle kaudu oleks võimalik sinna minna ja pani mõtlema et kas siis tõesti rohkem ei tee keegi sinna reise.

Aga miks Sa omal käel sinna minna ei taha? Olen käinud nüüd 3 korda, mõlemal korral on renditud apartment või villa ning auto ringi sõitmiseks.

Kohale saad nt Finnairiga või Easy Jetiga (vahepeatus Londonis)

Ma arvan, et tuleb kordades lahedam ja arvatavasti ka odavam reis;)

0
0
0
0

Saime kätte oma reisi, poolteist tundi Turismimessil sabas seistes ja käes ta oligi neli viimast kohta Don Paquita (vist kirjutati nii) hotelli ja Horizon Traveli kaudu ikkagi.Kuigi lõpuks jahtisime Madeira reisi kuid paraku jääb see järgmisse aastasse.

0
0

osta odavad lennupiletid Tallinnast Berliini ja Berliinist Malagasse Estairi kaudu ( esindus asub Lennujaamas Tallinnas), ööbimine kohapeal leia interneti kaudu ja tuleb kaks korda odavam kui reisibüroode Horizont Travel või muude sarnaste poolt pakutav. Kuid hispaania keeles peaks ikka vähemalt elementaarseid lauseid suutma öelda, sellega tuleb arvestada....

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased