trip-krainetrip-ukraine-dark
Viimased kommentaarid

Olen käinud Etna vulkaani otsas, mitte päris tipus, aga seal vahepeal:) Kahjuks ma ei tea täpselt seda kõrgust:)

Aga jah..lennukiga olen ka mina päris kõrgelt lennanud:D:D

2-aastane sõidab kindlasti tasuta, vanemate kohta kindlalt ei tea väita ja miskipärast jookseb mul trenitalia kodukas kogu aeg kokku:( aga ma ARVAN et oli pool hinnast.

Mul jäi arusaamatuks, kas Sa tahad Itaaliasse elama minna või lihtsalt reisile. Esimesel juhul soovitan mõnda algkursust või vestmikku koos CD-ga, nii on palju kergem uude keskkonda sisse sulanduda, lisaks saad aimu mingitest hääldusreeglitest. Lihtsalt reisi jaoks kursust küll vaja pole, aga vestmik võiks ikka tagataskus olla ja lihtsamad viisakusväljendid ning numbrid ühest kümneni selged (see muide võiks olla iga uue riigi külastamise eelduseks...mul vähemalt on;))

Meie peatusime eelmisel aastal siin: http://www.holidaylettings.co.uk/rentals/fuengirola/3924

See bronnimissüsteem on neil kõigil suht ühesugune. Makstakse 2 või 3 osas. Tavaliselt on olemas nö varajase tellija soodukas. Eks ta meie jaoks natuke riskibisness võib tunduda. Igaks juhuks võid googeldada, kui kellelgi on mingi neg kogemus, siis tuleb see ilmselt otsingust ka välja:)

Mida kindlasti vaadata: Colosseum Rooma Foorum Trevi purskkaev Piazza di Spagna Vatikan (Peetruse väljak+katedraal, vatikani muuseum) Pantheon

Mida kindlasti teha: juua tass espressot süüa jäätist einestada mõnes väikeses trattorias

Liikumiseks on parim variant jala..kesklinnas pääseb ilusti kõikidesse vaatamisväärsustesse. Vatikani minekuks kasuta metrood ja sõida Ottaviano peatusesse, sealt edasi juba jala ning ka tagasi kesklinna võid mööda väikseid tänavaid tulla. Elamus omaette, sest igal sammul võib kohata huvitavat arhitektuuri.

Peamised shoppingukohad, mis mulle hetkel pähe tulevad on Via di Nationale, Via del Corso. Trastvere ja Patheoni ümbruses tasuks ringi vaadata. Piazza di Spagna ümbruses on palju butiike.

Mõlemal suunal jääb Milanos aint 5h päeval lendude vahele. Seega naised poodlema ja mehed...kuhuiganes:D:D:D

Tallinn-Milano (Finnair) Milano-Catania (Easy Jet) Catania-Milano (Easy Jet) Milano-Tallinn (Estonian Air)

Muidu oleks läinud terve tee Easy Jetiga, aga kuna on vaja maanuda just Catanias, siis sobis selline variant kõige paremini. Kokku läks 4700 krooni.

Otsisin muidu veel igasugu imevariante, aga meie puhul sai määravaks asjaolu, et kaasas on lapsed, keda ei taha eriti solgutada ja lennujaamades magama sundida:)

Kliktop Orion reisid Top Tours

Ise lähen sõpradega omal käel Sitsiiliat avastama mai keskel. Lennupiletid ja üürivillagi juba olemas:)

Aga miks Sa omal käel sinna minna ei taha? Olen käinud nüüd 3 korda, mõlemal korral on renditud apartment või villa ning auto ringi sõitmiseks.

Kohale saad nt Finnairiga või Easy Jetiga (vahepeatus Londonis)

Ma arvan, et tuleb kordades lahedam ja arvatavasti ka odavam reis;)

Aga purgitoidud (Hipp) ja mähkmed? Oskad Sa nende hinda ka öelda? Plaan veebruari lõpus minna ja ei tahaks küll nädala söögi ja mähkmevaru kaasa vedada. Tänud:)

Aitäh ideede eest:) Ma rongidest hoian võimalusel eemale. Paar aastat tagasi sõitsime Roomast Milaanosse. Saime piletid nö "special price for you'ga" 10 euri või midagi seesugust, mis tähendas seda, et jagasime rongi Somaalia või missiganes suguharuga ja oma kupeesse saamiseks pidime ukse maha lööma, sest mingisugused kohalikud "jänesed" hoidsid seda seestpoolt kinni:D Sel ööl ei maganud keegi:)) Milanosse jõudes astusime esimesse hotelli sisse ja võtsime toad, kuigi oli tegu nö odavreisiga, siis selleks ajaks oli meil juba üsna ükskõik palju selle toa eest välja käima peab:D Et rongid on minu jaoks BIG NO NO!

Ma leidsin päris ok variandi: Tallinnast Milanosse läheme Finnairiga, sealt edasi Easy Jetiga ja tagasi tuleme Milanost Estonian Airiga. Natuke kallim tuleb, aga mis teha:(

Aitäh vastajatele:)