Millise lennufirmaga Sydneysse?

Millise lennufirmaga soovitate lennata, kui oluline on mugavus ja hea teenindus? Lend on pikk ja vähemalt kahe ümberistumisega, nagu olen aru saanud. Äriklassi vist ei kannata osta, aga reisijateks paar nõudlikumat mitte esimeses nooruses inimest, nii et peaks olema midagi mugava turistiklassi taolist - on see mõeldav?

Nt. Turkish Airlines läbi Istanbuli. Alates 11.06. on võimalik ka alguspunkt Tallinnast. Teiste variantide puhul tuleb lennata Euroopa erinevatesse alguspunktidesse.

TOP10, 2012 aasta parimat lennufirmat: 1 Qatar Airways 2 Asiana Airlines http://flyasiana.com/ läbi Seouli 3 Singapore Airlines http://www.singaporeair.com/ läbi Singapuri 4 Cathay Pacific Airways http://www.cathaypacific.com/ läbi Hong Kongi 5 ANA All Nippon Airways 6 Etihad Airways www.etihad.com läbi Abu Dhabi 7 Turkish Airlines http://www.turkishairlines.com/ läbi Istanbuli 8 Emirates http://www.emirates.com/ läbi Dubai 9 Thai Airways http://www.thaiairways.com läbi Bangkoki 10 Malaysia Airlines http://www.malaysiaairlines.com/ läbi Kuala Lumpuri

http://www.worldairlineawards.com/Awards_2012/Airline2012.htm

Sellest edetabeli valikust ei saa Euroopast Sydney-sse lennata Qatar Airways ja ANA All Nippon Airways-ga.