Milliseid linnu tasub külastada, kui ööbimispaik asub Hersonissoses ja soov on kohalike bussidega liigelda?

Tere. Sõidan õega mai lõpus Kreetale puhkama. Ööbime Hersonissoses. Reis sai ära planeeritud hetke ajendil. Hiljem, kui hakkasime reisi kohta rohkem infot otsima selgus, et Kreetat on kõige parem avastada omalkäel-rentides auto. Autot kahjuks rentida ei saa, sest pole kummalgi lube ja rolleri rentimine ei tundu meile ka eriti turvaline. Seega jääb üle variant c - buss. 1)Kuhu on kõige mõttekam Hersonissosest bussiga sõita? (et õhtuks ikka tagasi Hersonissosesse jõuaks). 2)Kas Hersonissos on õhtuti turvaline paik ringi liikumiseks? Me nii 20 ringis. 3)Millises linnas oleks kõige mõttekam soppamist planeerida? 4)Äkki oskab keegi äsja Kreetalt tulnud öelda, millise hinnaga pakuvad kohalikud reisi Santorinile?

Ma tänan ette kõiki abistajaid, sest nendele küsimustele vastuste saamine aitab reisi planeerimisele väga väga palju kaasa. Aitäh:)

Meie kasutasimegi varianti -buss. Mõlemal abikaasaga küll load olemas. Buss käib suht tihti, iga täis ja pooltund. Meie pesitsesime Rethimoni ja Hania vahel. Käisime ära ka pealinnas. Linnadest meeldis kõige rohkem Hania. Rethimoni sattusime laupäevasel päeval ,kui seal turg oli. Kohe bussijaama juures. Seal sai ka šhoppatud. Kohalikud reisibürood müüvad Santorinit oleneb sinu asukohast saarel aga ca 1000.- võin eksida, seda me ei ostnud. Käisime küll Samarias ja Eleafonissis. Jätan oma meili ,kui on küsimusi. hekid@hot.ee