Minek Venezueelasse novembri algul

Kas on selle ajal veel kaasmaalasi sealkandis ?

Meie 4 inimest lähme 13 nov. Stockholmist.

0
0

Elame Hotell Pueblo Caribe´s, aga kus ise peatute?

0
0

Me liigume omal käel ringi ja tuleme tagasi 13.11:)

0
0

Kas keegi teab viimase aja Venetsueela bolivari kurssi-(VEF/USD), Ametlik pidi olema ca 2,1 aga mustalt tunduvalt rohkem?

0
0

Minu mäletamist mööda oli musta turu kurss ca poole võrra parem, selles osas on soovitus kaasa võtta sularaha, sest kredikaid nad ei taha ja ATM saad sula ametliku kursiga.

0
0

Olin kevadel Pueblo Caribes. Täitsa ok. Raha saab vahetada rannas vestiga tüübi juures, kes reise müüb. Kurss 3,0. Algul vahetas raha ka Hollandi reisikorraldaja, kellega me sinna läksime. Tema kurss oli 3,3. Linnas saab veel parema kursi, kuid siis peab suuremat summat vahetama. Ega seal raha suurt vaja polegi. Söögid-joogid hinnas. Ekskursioonid saab ka USD maksta. Osta nagunii eriti midagi pole. Soovitan kahepäevast dzunglireisi paadiga mööda jõge. Selle saamine oil pisut kannatlikkust nõudev, kuna kangesti taheti ka kose juurde viia, aga sinna lennukiga ümber kose lendama minna pole eriti mõtet. Ja siis võib veel minna snorgeldama. Paat läheb samast rannast üle mere paistvate saarte juurde. Hind oli ca 45 USD. Reisibüroodega tundus seal raske üldiselt olema. Ainus võimalus oligi oma reisikorraldajalt osta või siis rannast sellesama vestiga tüübi käest. Kasutasime teda kahel korral ja asi töötas küll.

0
0

mina elan hetkel Venezuelas! Caracases.. aga ma ei ole kindel, kas teil siia linna on plaan tulla :P igastahes kurss on selline, et kui sa maksad kaardiga (v6i v6ta automaadist raha v2lja), siis on kuskil 5,1 krooni 1 bolivar.. aga kui sa v6tad kaasa dollareid ja vahetad siin mustal turul, siis on umbes 2,7 krooni 1 bolivar, oleneb p2evast, see musta turu kurss muutub koguaeg. vot nii, aga andke teada, kas te satute pealinna ka!

0
0

:S hakkasin nyyd vaatama.. ja see ametlik kurss on veel t6usnud! hoopis 5,7 krooni eest saad yhe bolivari

0
0

soov lennata Caracasesse järgmise aasta juunis ja veeta mõned päevad pealinnas.Soovitage kuidas odavamalt pääseda lähematele saartele,või soovitage huvitavaid kohti mida külastada.Kas odavam on osta transporti ja majutust kohapeal sulas või tellida netist?

0
0

kirjade järgi algab maist vihmaperiood,kuidas tegelikult mais juunis ilm Caracase ümbruses?

0
0

Dollari eest küsige vähemalt 4 bolivari. 3.8 on absoluutne miinimum. Meie küll vähem ei saanud. Ja Pueblo Caribe on väga OK koht. Lahedat rahvast on, mitte nagu kõrval Isla Caribes, kus Küllikki sõnade kohaselt peatusid peamiselt peded ja terastissidega trendiinimesed. Aga kraanivett ärge jooge. Teil on toas veekann ja jäänõu ning joogivett saate igast baarist ise tuua. Aga kui te lähete vett tooma, avastate, et ilma rahata saab ka caipirinhat, pina coladat, cuba libret... Valik on teie.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased