trip-krainetrip-ukraine-dark
Viimased kommentaarid

Kas kellegil on kogemust Kas Lomboki lennujaamas saab ka viisata Indoneesiasse? lend Kuala Lumpur-Lombok. Lugesin ,et viisata Saab Eesti kodanik Indoneesiasse läbi 5 lennujaama,Kas siis Lombokil tuleb viisa vormistada? Tänulik kui keegi oskab vastata...

Ostetud sai piletid London-KL, sain netist istmekohad bronnitud, nüüd vaja veel ühte kohta lapsele, aga lisaks bronnida millegipärast ei saa. Laps aga üksi ei istu:). Küsimus selline, kas Check In määrastakse ka teistele reisiatele kohad või kes kuhu istub seal koht on?

Kas keegi teab viimase aja Venetsueela bolivari kurssi-(VEF/USD), Ametlik pidi olema ca 2,1 aga mustalt tunduvalt rohkem?

Tänud, sealt leidsin Rest and Fly ca 1200eeku/ öö.

Me liigume omal käel ringi ja tuleme tagasi 13.11:)

Ka minu pensionärist isa maksis reisi eest 14000.- ja ootas terve suve , et saaks Hispaaniasse, nüüd tuli teade koju, et jääb ära. Kommentaarid vist liigsed. Kas kellelgi on kinnitust sellele, et kõigil tegutsevatel reisbüroodel peab olema kindlustus, mis sellistel juhtudel 60 pv. jooksul kahjud kliendile korvab? Samuti kas nn. Aadria Reisdel see oli/on?

Mui Ne-s oli paar aastat tagasi elamine 20-40usd/tuba rannas konditsioneeriga. Varustust rentis üks majutuskoht, mille omanikuks oli vanem inglise härrasmees, seal oli ka koolitused jne.

MUI NE rand Lõuna Vietnamis (Saigonis 200km põhja poole) Wind surfareid oli paksult täis. Väga ilus koht

LP ei ole enam alles,aga Vietnami soovitan soojalt:)

Vietnami viisa saab Kambodzast lihtsalt ära teha ,reisibürood vormistavad selle sinu eest saatkonnas ära ,ca 1-2 tööpäeva.Hind oli aasta tagasi ca.35 usd