Mitmekordne sisenemine Kuubale

Tere! On plaanis mõneks päevaks lennata Kuubalt Cancuni. Kuna tagasilend väjub Havannast, siis tähendab see kaks korda Kuubale sisenemist. Kas see tähendab seda, et mul peab olema ka kaks turistikaarti ja ma pean maksma riigist lahkumise maksu kaks korda?

Ühe turismikaardiga saab siseneda üks kord. Meie käisime Aeroflotiga ja maalt lahkumise tasu maksma ei pidanud (see lahkumismaks oli piletihinna sees). Mul on mulje jäänud, et ei pea vist keegi maksma, kuigi kirjas jah, et peab. Igatahes, kui meie lahkusime, oli meil ka raha valmis pandud, aga igaks juhuks lennujaamas küsisime sealselt töötajalt üle ja öeldi, et ei pea maksma. Sama soovitan teil teha, ega kõikide lennufirmade kohta jõua teada... Kui CUCid jäävadki alles, saate need siin foorumis hiljem maha müüa, nagu meie tegime

Tervist!

Tekkis küsimus, et kas olete endiselt Kuubal või kas satute Havanna lennujaama lähiajal?

Kui jah siis mul on selline probleem, et unustasin 11ndal jaanuaril enda gopro kaamera Havanna lennujaama väravate 12-14 vahele ning ma loodan, et ÄKKI on keegi viinud kaamera info lauda ning ehk võib leida kaamera kaotatud asjade hulgast. Kaamera ise pole mulle niivõrd oluline kui need 260 klippi mis seal peal olid. Kui oleks võimalik siis ehk saaksite aidata ja kontrollida olukorda kas seal leidub Gopro Here 3+ kaamera koos selfie stickiga (30cm pikk umbes) paksu ja pehme käepidemega. Gorpol on korpus peal ning kui ta akust tyhi pole siis on võimalik kontrollida käima pannes klippide arvu järgi kas on ikka minu gopro. (Umbes 260klippi on peal)

Leiu korral olen valmis andma vaevatasu. Ette tänades.

Carl, kahjuks lähen alles sügisel. Andres, aitäh info eest!

Meie lendasime Kuubale ja kohe järgmine päev edasi Cancuni. Piiril rääkisin, et oleme "in transfer" ja näitasin Cancuni pardakaarti. Passi löödi tempel, aga turismikaarti vaja ei läinud. Tagasi Kuubasse minnes jäin pikemalt ja siis nõuti turismikaarti. Kuskil justkui nägin, et turismikaarti on vaja, kui oled Kuubal pärast sisrnemist üle 3 päeva.

Riigist lahkumise maks oli mõlemal juhul lennupileti sees. Eraldi juurde maksta polnud vaja.