Mobiilikaardid Vietnamis, Tais ning Hiinas

Palun soovitage, mis firma SIM-kaarte iPhonega kasutada Vietnamis, Tais ja Hiinas. Millel oleks 3G ja odav internett. Ja kuidas seal neti leviga on :)

Hiinas pole väga vahet, mis kaart. Ainuke trikk on see, et tihti on kaardid provintsipõhised (st number, millele pealelaadimiseks helistada) ja kõrvalprovintsis võib tekkida probleem raha pealelaadimisega. Igal juhul tasub alles jätta esimene ostetud kaart koos paberitega. Ka levi osas on mõlemad kaks riiklikku operaatorit üsna sarnased.

Vietnamis ka lihtne, astud esimesse mobiilioperaatori uksest sisse ja võtad ajutise nö prepaid sim kaardi. Ise kasutan vinaphone teenust. Maksin c 6 euri ja selle eest kõned ja 600MB internetti. Kui netimaht saab täis, siis kiirus langeb. Neti levik suht hea, üksikud kohad kus on vaikus, üldiselt võib arvestada et on olemas. Endal 3. nädal ja toimib.

Tais saad lennujaamast SIM-kaardi osta ja juurde laadida igas 7-eleven kassas. Olen ikka kasutanud AIS teenuseid. Vahel on ikka piirkondi kus levi halb aga seda juhtub ka Eestis kõigi operaatoritega ;)