Mobiiltelefoni kaardi ostmine Miamis...

... Kas keegi oskab kommenteerida, kus ja kas on seda võimalik osta, mis see umbes maksab?

Usa-s lihtsalt kaardi ostmisest ei ole kasu, iga operaatorfirma kaarti saab kasutada ainult selle sama firma prepaid telefonides, mis tuleb juurde osta. Niisama kaarte ei müüdagi. Tihti on küll ka pakkumisi, kus vahest mingi tavalisema telefoni paarikümne dollari eest saab, prepaid minutes kaart sinna lisaks siis veel muidugi, räägid kuni raha otsa saab ja siis saad juurde laadida. Uuri netist järgi, paar suurimat operaatorfirmat, mis peast võin soovitada: www.verizonwireless.com, www.tmobile.com, väiksemaid on paar veel. Nendelt lehtedelt saab ka hinnainfot.

Sim kaardi ja koneaega oma eesti telefoni sisse (muidugi kui see tootab usa sagedusel) saad osta kindlasti T-Mobile'st ja vist ka AT&Tst. teistel firmadel minu teada polegi sim kaarte. mine nt. T-Mobile poodi ja ytle, et sul on "unlocked phone" ja tahad sim kaarti ja koneaega. minumeelest T-Mobile'l oli 3 erinevat ettemaksu paketti, aga uuri neid nende kodulehelt. koige motekam on osta 50 voi 100 $ kaupa, kui vahem ostad, on minuti hind liiga suur ja raakida suurt ei saagi. ja maksavad ka sissetulevad koned. ise olen ka siin T-Mobile kasutaja ja toimib vaga normaalselt, leviala on ka suht hea.

Ostsin selle novembris koos prepaid kaardiga ja kõneminutitega. Kõneminutid on aegunud, aga nad ütlesid, et number kehtib aasta jooksul, st et teda saab taasaavada. Peaksin üle vaatama, kas mul on võimalik interneti kaudu seda uuesti avada. See tähendab, et teil jääks uue mobiili ostmise raha alles, mis on küll ilmselt vaid 200-300 kr. Kui huvi on, siis püüan lähemalt uurida. Firma nimi on Virgin mobile. Ma Miamis pikemalt ei peatunud, aga Miami lennujaamas ja samuti Puerto Ricos mingeid leviprobleeme ei olnud :) swal7@hotmail.com