Momondo?

Küsimus siis selline ehk keegi teab?otsin reisi momondost Helsingi-Phuket vahepeal viskab eriti soodsa hinna ette ja lennutunnid ka vägahead ja siis natukese ajapärast seda enam pole kas asi ôige vôi on see mingi petukas seal?

Momondo otsinguportaal on täiesti toimiv ja aus keskkond. Loogiliselt mõeldes võiks eeldada, et  piletid said otsa. 

Lihtsalt tundus kuidagi kahtlane et päevläbi seal otsides tuleb vahepeal 586.- sôit 14 tundi 1ümberistumine ilma pika ooteajata kui teised kôrval on üle 800.- ja pikad ooteajad teisele lennule

Momondo toimetab tõesti ausalt. Muudatusi teevad lennufirmad ja sealt võib tulla ka hetkeline segadus. Üldjuhul piletid otsa ei saa, sest lennukid müüakse alati "üle".

Proovi teise seadmega ja kui võimalik siis incognito lehe kaudu või siis paari päeva pärast. 

Mul oli sama lugu u. kuu aega tagasi. Olid Helsingist Phuketile head hinnad ja lennuajad, siis ükspäev olid lennuhinnad kõrgemad ja vahemaandumised pikemad. Kaotasin juba lootuse, et magasingi maha ja jäin hiljaks. Vaatasin paari päeva pärast teisest arvutist siiski uuesti ja hinnad ja vahemaandumiste pikkused olid jälle endised. Kusjuures peale seda tulid endised hinnad-lennuajad tagasi ka selles arvutis, kus hinnad enne päeva pealt muutusid.

Siin ei olegi asi niivõrd erinevas arvutis, vaid hinnad muutuvadki ajas nö ebaloogiliselt ja see on täiesti normaalne. Mingi aeg katsetasin päris pika perioodi jooksul erinevaid brausereid, küpsiste ja vahemälu kustutamist ning ka VPN-i, aga ei märganud, et see oleks efekti andnud.