Naine üksi Malaisias

Tere! Jaanuaris minek Malaisiasse ja tâitsa üksi. Kas on kellegil kogemusi? Olen üldiselt julge naine( kavas nii sukeldumine kui ka dzungel), kuid kuna moslemeid seal palju, tekkis küsimus kui ohutu on mul seal üksi ringi liikuda? Loomulikult käin ma sukeldumas ja dzunglis koos juhiga.

Käisin ka üksi paar aastat tagasi ja ei tekkinud mingeid probleeme ei riietuse (suviselt napp) ega ka muuga. Nii et julgelt reisile!

0
0

Siin tegelikult ei juleta valgetele miskit teha, sest nad teavad, et tänu neile nad ju teenivad. Ei usu, et probleeme tekkib. Ettevaatlik tasuks ikka olla ja väga napilt üksi ringi käies ei riietuks. A mul pole küll probleeme tekkinud veel. Vahitakse muidugi, kuid see on ka kõik. See moslemite värk tegelt isegi positiivne, sest alkot nad ei tarbi. Seega on nad suht ohutud minu meelest.

0
0

Sa lähed malaisiasse, mitte saudi-araabiasse :-)

0
0

Alkot nad ei tarbi? Muh-hah-haa! See peab mu meelest ainult teoorias paika. Või siis paduusklike puhul. Paljud on seal parajad "karskusseltsi esimehed" - sõnades on kõik ilus, aga tegudesse lipsavad ikka inimlikud nõrkused sisse. Tavamoslem laseb rahulikult hää maitsta igasugustel mahuprotsendiga jookidel. Aga jah, ega nad füüsilisi survemeetodeid ei kasuta naisterahvaste juures reeglina, pigem ikka veenmismeetod ja see meeletu, meeletu sarm (mis neil enda arvates on). Kui ära käid, näed ise, mis toimub. Oleneb muidugi, kui palju su teed tavakohalike igapäevaeluga ristuvad. Eelmisel aastal tegin üksiku valge naisena Tai-Cambodia-Malaisia-Singapur paarikuulise tripi, ainult positiivne mälestus. Kuigi - vahepeal olin seal millegipärast nii väsinud, et elu hakkas sürrealismina tunduma... Suutsin paar päeva veeta ilma igasuguste ainete abita sellises seisundis, et reaalsustaju praktiliselt kadus, kõik ajas naerma ja nägin asju läbi sellise udu, kus puudusid igasugused emotsioonid peale eufooria ja koomika... Üleväsimus? Liiga palju muljeid? Liiga pikk aeg? Hullumeelsuse alged? Reisikirjelduse netti üles riputamiseni ei jõudnudki, ehkki algselt oli plaanis. Lihtsalt igapäevaelu sõitis nii kiiresti siin Eestis sisse, kaua sa ikka minevikust kinni hoiad ja heietad ja meenutad :) Kui elukaaslane Mehhiko tripilt tagasi tuleb, siis mõtlen isegi kusagile minna. Kui ta Mehhiko mulle ahvatlevaks räägib, siis üritan sinna minna. Kui mitte, siis ilmselt lähen veel Malaisia kanti, uskumatult palju kohti jäi ju avastamata :) Nõuanne - ole sõbralik ja avatud, aga mitte liiga sõbralik ega semutseja. Ole lihtsalt sina ise. Vaata, mida iga uus päev toob. Siin Eestis ette pabistama hakata on mõttetu. Turiste on seal nii palju, kõik saavad hakkama, mille poolest sa ikka teistest eristud? Head reisi!

0
0

minge ikka moslemite juurde need on kõik väga toredad maad paar korda nädalas lendab keegi õhku ainult.

0
3

Varsti on meil omal musulmanne jalaga segada, mosee saab ka valmis ja polegi vaja enam kuhugi sõita. Õigemini siis ei saagi, siis tuleb hakata kõvasti tööd tegema, et riigil ikka raha oleks neid muidusööjaid üleval pidada. Siis vist tasub spetsiaalsete pommivööde tootmisega tegelema hakata, see peaks hea äri olema.

1
3

Lugesin siis neid viimaseid postitusi Malaisia teema all.... Ma ei saa aru sellisest ilkumisest moslemite teemal. Foorum on reisimisest ja avastustest, (erinevad rahvused, usundid, traditsioonid ongi ju põhjuseks miks me reisime)mitte erinevate rahvuste ja usundite rumal maha tegemine. Teistele vastanutele suur aitäh! Olen kindel, et saan väga palju elamusi.

1
0

kas sa tahad põhimõtteliselt üksi minna või pole leidnud sobivat kaaslst.Kaua olla kavatsed?

0
0

Olin 1997 uksi Malaisias. Olin siis kahekumnendates blond naine. Ei mingeid probleeme. Uks toredamaid reise. Ilusat reisi!

0
0

Kas keegi ka reisifirmade käikudest kirjutaks? Meie käime reisibürooga ja siis on kõik ette taha ära tehtud.Mugav.

0
0

Kirjuta reisibüroo käigud ja pakkumised siia foorumisse. Millise reisifirmaga, mis hind, kus käiakse?

Kui neil on kõik ette taha ära tehtud, siis milleks veel kahtlused?

Mida annad, seda saad.

Päikest.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased