päike12

Uus kasutaja, liitus Tripiga 4 aastat tagasi
199 meeldimist
2 postitust / 369 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Lapsepõlves kaevu polnud mul. Kust pidin jooma ma?

On olemas A+B -hepatiidi kombineeritud vaktsiin. A-hepatiidi vastu süst koosneb kahest ja B-hepatiidi vastu kolmest doosist. Kordusvaktsineerimine pole vajalik.

Ilmselt on vaktsineerimise vastaseid ja neid kes seda ei tee, siis A- hepatiidi vastu võiks küll olla vaktsineeritud. 
Ise olen ka lasknud teha B, sest iial ei tea millises situatsioonis on endale vaja süsti, või pead paratamatult kellegi verega kokku puutuma näiteks kellelegi kiire abi osutamise korral. No ei ole neid kummikindaid alati tagataskust võtta, pead ära ei keera, ikka abistan.

Selle lehe nimi mida taotled on APPROVAL LETTER. Kaasa veel pilt ja selle alusel saad viisa.

Kui sul USD tagataskus seisavad, siis pole vahet kas ka EUR, aga kaart kindlasti.

BKK lennujaamast ära kindlasti mine 3 tunniks linnapeale, see pole lihtsalt enne edasilendu  ajaliselt võimalik. Lennujaam väga suur, selleks ajaks tegevust jätkub.

Meie Vietnami reis jääb paari aasta taha.Takso tellisin hotellist aga pole probleemi võtta takso lennujaamast ise, neid seal mustmiljon. Maksad taksomeetri järgi. Raha võtsin HCM-is ATM ist. Hotellis maksin eurodes, helistas panka sai päevakursi ja tagasi andis kohalikku. Kurssi hetkel ei tea.

Meie käisime HCM-is veel Chu Chi tunnels touril. Võtsime tänavalt reisibüroost, meid oli 9 in. Saime giidiks Vietnami sõjaveterani, kes ise seal tunnelites poisikesena oli ja võitles. Emotsiooni jagub kogu eluks.Ah jaa ühepäevase Mekongi tuuri tegime kah.
PhuQoc-is kannatab rolluga vabalt sõita. Ka seal võtsime päevatuuri, külastasime pipraistandust, pärlifarmi, kalakastme tehast, kohaliku napsi tehas, lõpuks viidi randa kus oli lumivalge krudisev liiv.
PhuQuokis elasime Godiva Villa Phu Quoc, soovitan. Üle tee rand ja heade toitudega koht, jalad liivas.
PhuQuoc is võtsin raha Atm ist, aga vahetasin ka pärlipoes ja touride putkas.

See on selline nii ja naa olukord. Kui jääd mõnele ametnikule silma, võib ta sind lennule mitte lubada. Mina ise teeks kulutuse ja vahetaks ümber.

Räägivad inglise keelt vabalt. Kui vaja leia mõni noorem vene rahvusest inimene kes sind aitab tõlkimisel.

Jah sain arved. Nagu kirjutasin võin need sulle saata.  Arve on väljastatud Hollandi firma, Travix  Nederland B.V. poolt keda esindas Läti firma BudgetAir.com. Teadupärast peavad nad täitma EU seadusi.


Arvetel on kuluread: Flight ticket Adult 2x ja Payment fee 50 EUR. Teine arve: Flight ticket Adult 1x ja Payment fee 28 EUR.

Ma väga usun, et paljud inimesed said siit õppetunni. Mina soovisin, et reisijad saaks oma ebaseaduslikult kaardimaksetelt võetud raha tagasi või oskaks vähemalt selle eest seista.

Tahaks väga loota, et kõik Trip.ee toimetuse liikmed pole samasuguse mõtteviisiga, ajades mingisugust ümmargust juttu. Eelkõige võiks mõelda reisijate peale.

norsu. Saa ükskord aru, et alates 13.01.2018. ei ole vahet kuidas või millise kaardiga maksad,  kaardimaksetelt, ei tohi võtta lisatasu. Loe läbi EU direktiiv mille saatsin.

Mina ostsin lennupiletid Riia-Phuket-Riia. kaks inimest 25.08 lisandus PAYMENT  FEE 50.eur ja 28.08. üks inimene lisandus PAYMENT  FEE 28.eur. Kokku 78. eur. mis maksti tagasi. Isegi kui võtan mingeid lisateenuseid ei tohi lisanduda payment fee. Kui tänaseks on asjad muutunud ja kaardimaksetasu ei lisandu, on kõik hästi, aga sinnani käitusid nad ebaseaduslikult. Sellele juhtisin ka alapealkirjas tähelepanu,et inimesi ei tüssataks.
Proovisin siia oma jutu tõestuseks panna pildid makse ülevaatest, mis ei õnnestunud. Tõenäoliselt kas ei oska või ei saa. Kõik kes soovivad seda näha, saatke sõnum oma e-postiga panen kohe teele.
hbert. See mis sulle on sümpaatne, ei huvita mind üldse. Kuidas oma rahaga käitud ka mitte. See, et üks Trip.ee toimetuse liige tolereerib seadusevastast käitumist ei ole taunitav.

hbert. Et Budgetair on sinu usaldusväärsuse võitnud on sinu isiklik arvamus. Mina lähtun õiglustundest ja sõprade arvates on see päris kõrge.

Kuidas see 78 euro nüüd röövimine oli?
Loomulikult oli võimalik tehingusse mitte minna, aga kui juba kõik andmed sisestatud ja piletihind ka soodne võtsin ära. Kuskil kuklataga see 13.01. direktiiv tiksus aga ei suutnud meenutada.

Kui lähed kauplusesse, laod käru kaupa täis, jõuad maksmiseni ja siis selgub, et kauba eest tuleb maksta rohkem, vahet pole millist makseteenust kasutad. Mis sa teed, kas lükkad käru minema või maksad ära? Ja niimoodi kõigilt inimestelt kaupluses.
Kuidas üleüldse saab üks Trip.ee toimetuse liige õigustada seaduserikkumist ja seda toetada?
Muide, täna, Momondost: Riia-Phuket-Riia, Aeroflot, 27.01-17-02. on BudgetAir teistest 17 eur. odavam. Ju jälle kaardimakse teenustasu. See ongi minu lend, muidugi mitte slellise hinnaga kui mina ostsin.

Aga ei pea pikka viha.
Kõigile päikest.
neandertaal. 

Ära uduta seal. Just deebetiga maksingi ja sealt läks maha. Krediitkaardiga poleks läinud aga tollel momendil ei saanud miskipärast makset sooritada.

Mis mõttes: raha pole või?

Millisest usaldusväärsusest siin jutt on. Kolme pileti pealt Taisse kasseerib 78.eur. Nimetab seda " kaardimakse teenustasuks?" Aastaid inimesi röövinud. Kujutan ette milliseid summasid on inimestelt petetud. Kuigi seadus on väljas, see neid ka ei huvita. Ikka otsivad lolle.

Mina kirjutasin. info@budgetair.lv

Telefoni nr. +37 167 660 114.
Päikest.

Vot ei saanud panna eesoleva istme alla. Seekord sain Exit koha.

Lisatud: Kui kõik hakkaksid käsipagasi pärast esimestena lennukisse trügima, kas see on normaalne. Niigi seisavad osad pool tundi ennem pealelaskmist järjekorras. Mingi tsiviliseeritud olukord/lahendus peaks ju olema.
Järgmine kord lennule minnes läbi äriklassi, paneme käsipagasi äriklassi riiulitesse.Pärast väljudes hea võtta. Muidugi eeldusel,et lennu ajal pagasist midagi vaja pole. Absurd.

Britkin.

Kummaline on see sinu suhtumine. Rändur küsib, kas saite selles hotellis kaks nädalat, väga soodsa hinnaga? Kui kirjutama hakkasid, siis mis see hind on?
Lähed Aurikomatkadega aga lingi paned üles Bookingust! Aurinko küll Bookingut ei kasuta. Mis puutub siia üldse Booking. com.
Kui vaadata sinu eelnevaid kirjutusi, siis väga magaja ka ei tundu olevat.

Õige mõte, hotell üsna keskpärane aga hind 140. eur öö korvab selle. Vähemalt on uni hea.

Päikest.

Jah eurod on neile võõrad. Vahetasime eurosid juveelikauplustes, neid on seal hulgim, või võtsime raha ATM-ist, neid on vähem. Tunnistavad ikkagi dollarit või kohalikku.

Võta ühendust Jensiga ja vii oma unistused täide. paradiisisaar.ee

Karl.si

Miks ja miks. Milleks üldse on seadused? Miks rahvusvahelised load 3a, miks pass, id kaart u. 5.a? Küsi seda kuskilt mujalt.
Kes õpetaks sind siin portaalis, et sõida ilma kiivrita,ilma rahvusvahelise juhiloata ka  alk. joobes. Seda on kindlasti tehtud ja tehakse ka edaspidi.
Muidugi küsivad papilatakat näha kui peatavad. Kui on ainult Euroopa juhiload ja rahvusvahelisi pole maksad trahvi.

Saadan sulle seadusest lingi. Ise sain sellega Budgetair.com 78.eur tagasi. : http://europa.eu/rapid/press-release_IP-18-141_en.htm

Näiteks Aeroflot.

5.02 Riia-Moskva-Denpasar, 16h.25min  279.92
25.02 Denpasar-Moskva-Riia, 20h.10min  282.88
Kokku: 562.80

Tere. 

Ikka YouTube ja Koh Chang beaches. Muide nii ongi, et märg liiv on kollane ja kuiv liiv valge.
Päikest.

Tere,

Kui Tallinnast otse saad sellise hinnaga piletid, siis tuld. Huvitav kus sellise hinnaga otselend saadaval? Mina näen küll kahe ümberistumisega ja kallimaid pileteid.

Olen ka kordi ja kordi käinud Tais. Sama siin kuna seekord ei saa elukaaslane kaasa tulla, läheme sõpradega. Lennupiletid (27.01-17.02) on ostetud. Olles külastanud Tais palju erinevaid piirkondi siis seekord on staabiks Kamala. Proovime sealt 31.01. Jensi, Paradiisisaar.ee  juhendamisel minna Põhja-Taisse, Chiang-Mai retkele (3 ööd). Kui on huvilisi ja kaasatulejaid, olete oodatud