päike12

Uus kasutaja, liitus Tripiga 5 aastat tagasi


250 meeldimist
3 postitust
475 kommentaari

Viimased kommentaarid

Meie olime ka Nuwara Elyas ühe öö. Olen reisinud Donaldiga, väga ok. inimene. Korra on meid olnud rohkem, minivan + sõiduauto.

 Muidugi tuleb rongile Ellasse vastu, sest edasi on vaja saada teil Yalasse ja lõpuks veel Mirissasse. Sealt sõidab tema tagasi.

 Mulle jääb arusaamatuks, mitme inimese eest see 558.eur on?

 Sissepääsu piletid lisaks, mis ei ole mitte väga odavad.

Täiesti norm tripp. Endal oli lõpp Unawatunas. Yalas õnnestus ka leopard 100m. pealt puu otsas äranäha.

Vägev.

Ultra all inclusive! 

  UAL, UAI, ultra all inclusive — hommikusöök, hiline hommikusöök, lõuna, õhtuoode ja õhtusöök (Rootsi laud). Suurepärane magusa, dessertide, igasuguste suupistete valik ning ka lai valik kohalike ja välismaal toodetud jooke. Enamus Ultra All Inclusive hotelle pakub külalistele tasuta lisatoitlustust erinevates rahvusköögi restoranides. Paljud hotellid kasseerivad nüüd ka „sümboolse tasu” restoranide külastamise eest, väidetavalt selleks, et broneeringu teinud inimesed tuleksid siiski sööma, mitte ei teeks n-ö poppi.

  Ultra all inclusive liigitus: Elegance all inc, VIP all inc, Super all inc, De luxe all inc, VC all inc, Superior all inc, MEGA all inc, Superior all inc VIP Service, Royal Class all inc, Ultra de luxe all inc, Extended all inc, Exellent all inc, Max all inc, Imperial all inc. 

 A la Carte! Menüü kus hinnad on toodud iga eraldi roa kohta, s.t. toidukaardi järgi e. eritellimusel valmistamist

jaak61 Mitmed on siin pakkunud hotelle.  Täpsustan. Maxx Royal.  On 7. a la carte restorani, asub Belekis. Aga need restoranid on lisatasu eest. The Raga. Asub Sides. Buffe restoranid (h+l+õ). Õhtul võimalik einestada Itaalia ja mereandide restoranis. Minu teada ongi paketireisijale ette registreerimisega, a la carte restoranid õhtusöögiks, üks külastus nädalas. Kui vajadus suurem, tuleb minna registreerida ja selle eest loomulikult ka maksta.

Kui olete paketireisija, siis peaksite seda küsima, oma reisikorraldaja käest. Raha eest saab peale tervise kõike. Tõenäoliselt ka teenindust.

Keegi ei keela paketireisijal endale teenuseid juurde osta.

Tere. Peaks rohkem googeldama. Hotellid 5* ultra all inclusive. Panen mõned kirja: Q Premium Resort Hotel (Alanya), Palmeras Beach Hotel, MC Arancia Resort Club Paradiso, Resort Hotel (Antalya), Eftalia Marin (Alanya), Water Side Resort & SPA (Side), Dosinia Luxury Resort (Kemer), Sentido Numa Bay (Alanya), Crystal Aura Beach Resort (Kemer), Crystal Flora Beach Resort (Kemer), Crystal De Luxe Resort & SPA (Kemer), Karmir Resort Hotel (Kemer), Haydarpasha Palace (Alanya), The Lumos Deluxe Resort Hotel (Alanya), Annabella Diamond Hotel & SPA (Alanya), Raymar Hotels Side, Cristal Paraiso Verde Resort (Belek), Crystal Admiral Resort Suites & SPA (Side), Xafira Deluxe Resort & SPA (Alanya), Numa Beach Hotel (Alanya), PGS Kiris Resort Hotel (Kemer), Horus Paradise Luxuri Resort (Side), Otium Hotel Seven Seas (Side). Jne....jne, enne läheb jumalapäike looja. Päikest.

Kõigepealt muidugi lase kaart kinni panna.

Proovi saada pangaga kokkulepe, et nad saadaksid uutesse autorendi (tead ju aadresse) firmadesse garantiikirja.

Digiallkirja võimalus sul ikka on?

kalle157

Ilma viisata Venemaal liikuda ei saa, see on selge.

Miks soovid sa Vnukovo lennujaamast, minna Sheremetjevo lennujaama? Kas ööbima? 60km ja u. 1,5h. sõitu, üks ots!

Googel: Car Rental Phuket Airport. Sain hoobilt 12 firmat. Kuupäev näit. 1.02-15.02 hinnaks 300-350. eur. Kõik tuntud rahvusvahelised firmad. Võta 0 omavastutus, magad rahulikumalt. Rahvusvahelise juhiloa (papiraamatu) saad kohe ARK-ist, 26 eur. aga pilt kaasa, 3,5x4,5. Aga see parempoolne rool ja vasakpoolne liiklus on tore. Ise sõidan seal ainult rolluga.

loona_doon

Äkki pidasid silmas mikrotsefaalia.

Rase või mitte, pole küsimus. Ei saa ka rasestuda, sest olen mees ja mis see siia puutub. Olin jaanuar- veebruar, kesk ja põhja-tais. Putukaid, mutukaid, sääski palju. Kui unustasid ööseks ennast tuhftitada, olid hommikuks kuplas.  Õnneks keegi piniseja paha polnud. Tuttav eestlane, kes elab seal juba aastaid oli päeva haiglas tilguti all. Õnneks denguet ei olnud. Zika viirus levibki sääskede ja muude mutikatega. Kasutasin igapäevaselt "Sketolene" repellenti, mida saab igast toidupoest ja apteegist.

Rahvas, ärge imestage, et sellistel Viru Reisidel õnnestub meie riigis, edasi tegutseda.

Õnnestub küll, tehakse uus nimi ja firma jätkab samamoodi.
Kindlasti leiavad nad kliente.

vatse

See on siis kui lennud on ühel piletil. Pagas läheb lõpuni välja.
Minul oli ostetud kaks eraldi piletit ja pidin jõudma Internationalist-Domesticusse. Lennuvahe 50 min. Sellest ka see käsipagasi jutt.
Jõudsin.

Kui Tallinnast väljub õigeaegselt, kui reisid ainult käsipagasiga, on 1h reaalne.

Endal oli septembris lend Tallinn-Istanbul-Dalaman, ümberistumise aeg 50 min. Jõudsin ilusasti. Lennujaam on suur aga loogiline, sildid näitavad hästi.
Täpselt nii nagu hbert kirjutas, vaata enne millisest väravast on jätkulend.

Tere.

Viru Reisid võiksid ka võtta sõna, mis siis tegelikult toimus?
Küll aga tunnen reisijatele kaasa.
Ise oleksin põgenenud juba esimesel päeval, kui KUMME hakati vahetama. Teadupärast on sõiduvahenditel all REHVID.
Võta sa pärast kinni, kas oli muhk, või lohk?

Tere.

Peale reidi Kuubale on teil CUC` e küllaga!

Olen ka teinud niimoodi, et kui tagasi öine lend, olen bronninud päeva lisaks.

Sõpradega, kui on nt. samas hotellis kaks-kolm tuba, oleme jätnud ühe toa. Tõstame kohvrid sinna, teeme õhtul "reispassid" ja lennujaama.

Käi või kümme korda aastas. Iga kord saad passi uue pitsati, millest alates arvestatakse päevi. Pitsatil on saabumise kuupäev.

Saada Teet Margnale (hea koduleht) või Kristjan Jõekaldale, Tiit Pruulile oma küsimus. Arvan küll, et keegi neist aitab.

Mäletamist mööda oli neilgi selle koha leidmisega raskusi.
Päikest.

Tere,

Pagood asub Yangoni (end.Rangoon), Hiina budistliku kloostri territooriumil, kuhu on asetatud Tennisoni ja tema õpilase Lustigi tuhk.
Kus see Hiina budistlik klooster seal linnas asub ei tea.

Mis riiki minek?

Endal on küll Tais taskus, rolluload, kopi passist, bahtid ja vahest ka eur. lisaks.
Tais mõned rahavahetuse putkad, tahavad passikoopiat. Ka pangas piisab koopiast. Viimane kord Chiang-Mais pangas oli kopi juba nii räbal,et vahetasin raha ja vahetati vana koopiast/kopi uue vastu
Lamineerida võid kõiki dokumente, kui pead seda vajalikuks.
Ka telefon võib "kaduda" ja kasu ei midagi.

Sellel aastal kasutasin Tais, (Chiang-Mai, Phuket) tõrjet nimega "Sketolene". Müügil  kohalikes apteekides ja 7 eleven. Pudel 70ml. Hind veel peal, 110 bahti. Sidruni lõhnaline, aitas küll.


Karl.si
BEN`S 100 on küll veel saadaval militaarpood.ee
Seda ei tohi kindlasti kasutada laste peal. 

Vaata palju on Moskvas lendude vahe, kui minna Riia kaudu.