Nikal traveliga Türgi reis

kas keegi on käinud ja kuidas reis kulges.Ise tahaks ka sügisel minna,pole varem lennanud lennukiga.Vaatasin,et reisijuht tuleb Türgis vastu,kas tallinna lennujaamas ka keegi grupi kokku kogub.

Käisin märtsis Nikaliga Türgis, Lüükia ringreisil. Tallinnas ja Türgis reisijuht lennujaamas olemas. Hotellid ikka väga head! Reisi broneerimisel võtsime ka õhtusöögid, söö või lolliks...Türgis veel võimalus võtta lõunasöökide pakett (5x), oli vist 70€ nägu ja kolm lisaekskursiooni, oli vist 110€ nägu, mis sisaldas ka lõunasööke. Tippi kogutakse bussijuhile, Türgi kohalikule giidile, kes meiega kaasas oli ja Eesti giidile, a´la 5€.

ei tea veel kas valida istanbul või lüükia.

Mind huvitab Istambuli reis. Kena oleks kellegi muljeid lugeda.

Meie läheme nendega kolmas kord juba reisima, igati rahul.

Istanbuli reis toimub selle firmaga esimest korda, enne nad pole Eestis seda ringreisi pakkunud. Me oleme minemas 13. oktoober. Muidu Nikal-Traveliga reisinud 2 korda ja igati rahule jäänud.

Kui kaaslase leian, lähen ka! Olen 58a. naine.

mõtlen oktoobri lõpus minna , lennukisõitu kardan.

Kas keegi on käinud Türgis veebruaris? Plaanis minna Nikal Traveli pakkumisega, aga ei kujuta hästi ette, missugune seal ilm võiks olla.

Ringreisi jaoks täiesti sobiv, päevitamise jaoks nigelavõitu :)

Käisime Nikaliga aprilli lõpus Türgis. Super rahul kogu reisiga. Mega ilusad ja super 5*hotellid, midagi vägisi peale ei surutud. Käisime seltskonnaga, 6 inimest. Hetkel plaanime kevadeks uut reisi ja just sama firmaga. Meie reisisaatja oli Ksenia, väga tore ja asjalik neiu. Reisi lõpus tegime ise tipi korjanduse bussis, teel lennujaama, nii Ksenjale, kui kohalikule giidile. Kukru raskusest võisime järeldada, et kõik jäid reisiga rahule!

Kinnitan Tarmo juttu, kuna oleme juhuslikult koos kahel Türgi reisil käinud ja kõik TIP-TOP olnud :)
Tarmo, tõesti anna andeks, et me seekord ei tule ;)
Teistele aga soovitan julgelt, sellise raha eest on seda KÜLLAGA ! :)

Tulukas, järgmine kord jälle :) Me kindlasti mõtleme ringreisil teile :)

Käisin Riviera reisil 28.10-04.11.Reis oli väga super ja reisikaaslased väga toredad.Meid oli bussis 14 ja giidiks oli meil Kerttu ja Türgi poolt Ali. Sügav kummardus neile meie poolt siit Saaremaalt. Plaanis on sõita ka järgmisel sügisel, siis see on minule juba 3 reis Nikal Traveliga.

Tore lugeda positiivseid kommentaare!Kuna mu Egiptuse-reis tühistati, otsustasin valida ka Türgi reisi Nikali kaudu.Lähen 18.-25.Türgi Riviera ringreisile.Viimane grupireis oli mul aastal 2004.Pärast seda sai omal käel sõidetud.Kas selliseid üksiktulijaid oli grupis veel?