Notteroy

Tere,

Oleks vaja natuke abi Norrast arusaamisega:) Nimelt tuleb ära käia kohas nagu Notteroy (täpsemalt Borgheim), aga online kaarte vaadates ei saa täpselt aru, kuidas Notteroy Trondheimiga seotud on, kui üldse. Kui lennukiga Oslosse sõita, kas siis Notteroy'sse on väga pikk maa. Üks sihtkoht on vist ka Tonsberg? Pole kunagi Norras käinud ega kujuta ette, kas nimetatud kant on countryside, kuurort või veel midagi.

Ette tänades, oblik

Nüüd tsipake targem..vast. Oslost on ikka päris pikk maa sinna. Mõistlik oleks vist lennata Sandefjordi (TRF) ja sealt transpordiga Tonsbergi. Kuidas aga Tonsbergist pärast Notteroy Borgheimi saab, seda aga netist ei leidnud. Oleks kena, kui keegi viitsiks aidata.

0
0

Borgheim asub Nøtterøy vallas, mis asub Vestfoldi maakonnas. Trondheimiga neil kyll mingit seost ei ole. Trondheimi ja Tønsbergi vaheline vahemaa on yle 600 km. Kuid Tønsbergi ja Borgheimi vaheline vahemaa on vaid 6 km. Oslost Tønsbergi saab nii bussiga, kui ka rongiga. Tønsbergist Borgheim`i saab kohaliku bussiga. buss http://www.nor-way.no/
rong http://www.nsb.no/ kohalik buss http://www.vkt.no/

0
0

Oslost (ka lennujaamast) läheb ka iga paari tunni tagant rong ja buss Tønsbergi 2.5h, kust on juba kiviga visata Nøtterøyle (Borgheimi buss käib Tønsbergist iga tund-2x tunnis, 10 min liinibussiga sõita). Muidugi võimalik ka Sandefjordi lennata, pole paha. Kaunis koht, elasin Nøtterøyl aastakese :)

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased