Novembri alguses Tenerifele

Plaan minna nov, alguses Tenerifele. Tahaks teada, kuidas on sel ajal seal ilmad ja vesi. Meie jaoks oluline, et oleks soe ja praegu kahtlengi, kas valida Tenerife või Egiptus.

Tere!

No enne jõule oli seal minu jaoks soe. Novembri alguses on veelgi soojem. Minna tasub, seal on palju vaadata. Ka pole eestlaste poolt nii üle asustatud kui Egiptus.

0
0

mine Tenerifele.Novembri algus on kindlasti soe.Loodan ka ise umbes samal ajal sinna minna.

0
0

Ikka Tenerife, valgete inimeste koht ikkagi

0
0

Olime möödunud aastal novembris, oli keskmiselt 26 kraadi sooja, ookeanis oli vesi veidi jahe, aga basseinides soe. Võrreldes Egiptusega valitseb Tenerifel rohelus, puhtus ja signaalidevaba liiklus. Saab ette võtta pikki jalutuskäike mööda mereranda, mis on võrratu!!! Egiptuse eelis on Punane meri oma värviliste kaladega ja snorgeldamisega. Tenerifel õnnestus näha ainult üht armetut halli antšoovist.

0
0

No nii vaene see ookeani elustik küll ei ole kui eelmine kommentaator kirjeldab.Laial liivarannal muidugi on igasuguseid elukaid vähe, aga ise käisime Puerto Coloni rannas, seal nägi snorgeldades päris palju igasuguseid värvilisi kalu, sügavamas, kivide vahel oli päris palju ka siile.Ja vesi on detsembriski vähemalt 20.Loomulikult Punase mere korallriffidega Tenerife supelranda ei võrdle.Aga tehakse muide ka laevasõite koos snorgeldamispeatusega, seal on kindlasti huvitavam kui rannas.

0
0

Tenerife ja Egiptus on kaks täiesti erinevat kohta, aga ma soovitaks teil minna Tenerifele! Ma ise lähen Oktoobri kuus nüüd Tenerifele! Minge ikka Tenerifele, Tenerife on elu (:

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased