Novembris palmi alla

Tere,

Soovime järgmise aasta novembris minna kuhugi sooja kohta puhkama koos perega. Kaasas on ka üks 1,5a laps ning seega sooviks otselendu või siis algusega Soomest. Ise olen Tenerife peale mõelnud, aga ehk on veel soovitusi, kuhu minna võiks?
Samuti oleks tore lugeda, kas kellelgi on kogemusi nii pikalt reisi ette planeerimisega. Hetkel kõik otsingumootorid ei annagi veel novembri kuupäevi.

Suured tänud juba ette!
Kadi

Kui soovid minna kuhugi sooja novembris siis peaks vaatama pakkumisi, mis on Vahemere äärde või isegi rohkem lõunasse. Kanaarid on kindla peale minek kui pole seal varem käinud. Edasi-tagasi lennupiletite hinnad on odavlennufirmadega kombineerides ja varakult ette broneerides Riiast või Tallinnast al. 100€. Hinna sees on siis ainult käsipagas ning üldjuhul müüvad odavlennufirmad neid pileteid kõige soodsamalt kuskil kevadel. Hoia pilku peal ka Tripi lennupakkumistel ning sealt võib leida ka hea hinnaga lennupileteid Marokosse ja mujale.

Meie lendame näiteks novembri lõpus Norwegianiga Helsingi kaudu Dubaisse.
Ca 1 kuu tagasi broneerides oli ühe inimese lennupileti hind EUR 200.-
Vaatasime ka teiste odavlennufirmade pakkumisi, aga ümberistumised on enamasti ebamugavad. Lastega reisides pigem maksan natuke rohkem , et saaksin võimalikult otse kohale.