Ööbimine Chicagos

Tere,
On siin foorumis ka selliseid eestlasi, kes elavad Chicagos ja osakavad soovitada mõnda hotelli (hind võiks jääda 100 usd ringi) suht kesklinna lähedal? On see palju tahetud? Millist otsingusüsteemi peaks kasutama, et saada kõige soodsamalt broneerida? Tänud ette!

Ei ela küll kohapeal kuid olen kasutanud seal www.travelocity.com , www.expedia.com - toimivad ka meie krediitkaartidega ja kirjeldused ka ilusasti juures.

Et endal ka seoses Estraveli 3999 kroonise kampaaniaga nii Chicagos kui mujal USA-s öömaju oli vaja leida, siis kirjeldaks, kuidas endal asi käis. Kõigepealt siis netist linna nimega koduleht otsida, seal igalpool ka link mingile kas oma või ülemaalisele hotelli otsimise mootorile (a la exipedia.com). Enne muidugi vaja välja vaadata, kus on linna peamine keskus ja vaatamisväärsused. Siis hotelli mootorist sobivate kuupäevadega pakkumised ja hinna järgi ritta. Edasi vaja programmi Google Earth. Sinna huvi pakkuva hotelli aadress (või nimi)sisse toksida ja edasi siis kaardipealt selle sinise joonlaua kujulise tooliga mõõta, kaugel su hotell sind huvitavatest asjadest jääb. Kui hotell seal kus vaja ja hinnaklass sobib, ning esmased pildid ka kohast viisaka mulje jätavad, siis otsida juba googlist konkreetselt seda hotelli. Esiteks saab sedasi hotelli kodulehele, kus mõnikord ka soodsamad hinnad, kui nendes nn. mootorites, ja hotelli enda kodulehel broneerides reeglina ettemaksu ka üldse ei võeta,vaja vaid krediitkaardi andmeid, et kui sa lubatud päeval kohale ei ilmu, et siis trahviks ühepäeva ööbimisraha maha võtta. Need exipediad ja teised temasugused nõuavad reeglina kohe broneerides 100% ettemaksu. Ja googlist tulevad siis ka viited teistele mootoritele, mis sama hottelli pakuvad,ehk soodsamalt näiteks, reisifoorumitest tagasisidet hotelli kohta ja muud kasulikku infi. Igatahes, Chicagost leidsin sedasi käitudes endale hotelli Tremont:otse keskuses, nn. Magnifitsent Miilil, piltidel kõik väga ilus ja luksuslik. Otse hotellist broneerides sain hinnaks 99 dollarit öö + maksud. 2 ööd selliselt kokku 228,49 USD. Maksta vaja kaardiga alles kohapeal. Hiljem leidsin netist mingi mootori pakkumise ka 2000 krooni 2 ööd koos maksudega, kuid siis oleks olmud vaja kohe, st. 5 kuud ette kogu raha ära maksta. Sedasi siis. Ehk oli abiks.

Aitäh, oli küll väga hea info!!! Tänud!!!