Ööbimine erinevatel Hawaii saartel

Tere!

Jaanuaris minek kaheks nädalaks Hawaiile. Maandume Mauil ja plaan külastada lisaks Oahut ning Molokaid või Lanaid (pole veel suutnud otsustada). Praegu pole veel ühtegi ööbimist broneerinud, sest kõik vähegi ilusad kohad on üüratult kallid (teadsime seda ette muidugi). Me ei taha liiga palju - võiks olla privaatne elamine, puhas tuba, vesi ja heas asukohas ehk rannale võimalikult lähedal. Ideaalne oleks ka võrkkiik :) Kas keegi teist oskab soovitada nendel Hawaii saartel mõnusat elamist, mis jääks 100-150€/öö piiresse? Kas telkimisalad on turvalised ja kas seal saab ka telki rentida või see peab endal kaasas olema?

PS. Praegu oleme vaadanud enamasti bookingust ja airbnb-st, aga viimase puhul leidub soodsaid ööbimisi just neljale või kuuele. Meie oleme kahekesi.

Meie ööbisime Oahul siin - https://www.airbnb.com/rooms/8884926

Korter on puhas, renoveeritud ja hästi varustatud, kuidHonolulust ja enamikust vaatamisväärsustest kaugel eemal, mis aga meile sobis suurepäraselt. Randa ja võrkkiike kahjuks pole. Samas jõuab randa autoga 3-4 minutiga. Korterist on ilus vaade, bassein ja grillimisala on maja kõrval ning samuti on olemas mõnus rõdu, kus päikeseloojangul istuda.