trip-krainetrip-ukraine-dark
Viimased kommentaarid

Aitäh info eest, MaeL! Mõtleme veel reisiplaane, meil lend Singapuri ja Balile pole veel ära ostnud. Samas tahaks just sinna väga minna... kus te veel Balil olla jõudsite peale Kuta?

Muki, pidasin silmas, et huvi pakuvad väikesed mägikülad ja -linnakesed, aga suured linnad nagu Zürich jätaks pigem kõrvale :)Aitäh soovituste eest!

834arr, ja on sul soovitusi jagada? :)

Meie ööbisime just nädala Lanta Resordis. Julgen soovitada. Rand on väga ilus, rannas mitmeid ägedaid söögikohti (lemmik oli Thai Cat, mille ees liival oli iga õhtu palju mänguasju lastele), hotellis väga ok basseiniala, hommikusöök hea. Meie bronnisime eraldi majakese mõned sammud rannast, aga ühtedel reisikaaslastel oli tavatuba basseini pääsuga, st kohe toa terrassilt sai basseini ja see oli ka väga lahe :) lastega super!

Meie sõitsime 2013. aasta veebruaris rongiga Mumbaist Goasse. Tegemist oli 2. klassi kajutiga ja sõit kestis kuskil 8-10 h. Väga lahe kogemus oli ja mitte liiga ekstreemne, sest oli konditsioneer (kohati oli isegi liiga külm), viiene boks kahe nariga, madratsid, tekid-padjad, koridorist eraldas meid kardin. Mingil kõige tihedamal ajal oli terve koridor reisijaid täis - istusid oma kottide otsas. See aga ei takistanud iga poole tunni tagant riisi- ja teemüüjaid sealt läbi sõelumast :D Magada sai ja muul ajal uudistasime niisama aknast välja. Tualetid olid muidugi Indiale kohaselt "auk põrandas". Pesemisega kokkupuudet pole, söök-jook oli meil samuti endil kaasas. Teeks täitsa uuesti sellise otsa.

Kariibi mere saared. Ise olen nautinud valget liiva ja helesinist vett Culebra saarel Puerto Rico lähedal. Täielik postkaardi saar.

Suur aitäh kõikide vastuste eest. Arvan, et võtame siiski rendiauto ja proovime esimesel korral niimoodi. Kui on väga pikad järjekorrad, ummikud ei lase üldse liigelda ja parkida pole kuhugi, siis tagasitulles majandame Uberiga.

Kas LA-s on ka sarnast rattateenust nagu Velib? Kas rattaga oleks mõistlik liigelda, kui kompsud lennujaama jätta?

Kui kellelgi veel mahti on vastata, siis küsiksin ühe küsimuse juurde: Minnes on meil rohkem pimedat aega (jõuame kl 17 lennujaama ja edasi lendame hommikul) ning tagasiteel vastupidi (jõuame 21.30 lennujaama ja edasi järgmisel õhtul). Mida kindlasti vaadata valges ja mis on vaadatav või just kaunis pimedas?

Tuhat tänu!

Minu kogemuse järgi on Airbnb super just suurema pundiga reisides. Ma vähemalt ei ole väga hea hinnaga kortereid New Yorki kahele leidnud. Kas siis on enda jaoks jama asukoht või lähevad esialgsele hinnale koristustasud jms juurde, mis kergitavad hinna ikka hotellihinna tasemele. Seega, kui kellelgi on seljataga positiivne kogemus hea hinnaga kahese korteriga New Yorkis heas asukohas, siis palun jagage :-) Plaanime ka kahekesi minna, kuigi aeg pole veel paigas. Terve september peaks NY-s üldiselt veel mõnusalt soe olema?

Käisime 2009. aastal Puerto Ricol Culebra saarel, kus üks mees oli juba pool aastat telgis elanud. Meile tundus saar selleks ideaalne - sel ajal oli üsna vähe turiste, ilus loodus, rahulik. Seda ma küll ei tea, kuidas seal internetiga on ja kuidas saar üldse tänaseks muutunud on...

R Mar Resort on ilus tõesti, aga jääb natuke kalliks kahjuks meile. Ka kodulehel ei näinud alla 600€ diile.

hai123 - Kuidas olete plaaninud minna Tachai saarele? Kas jääte sinna ka ööbima või teete päevase tripi? jansaxx - Vaatasime samuti Chanalai (Garden) hotelli. Kas ööbisite Chanalai Garden Resort'is või Chanalai Flora Resort'is? Kas toad vastavad kirjeldusele ja on ilusad? Ja kas võtsite ka hommikusööke?

Shanghai peaks ju 72h viibimisel viisavaba olema? Või on see ainult transiidi korral?

Aitäh kõigile soovituste eest! Ilmselt me ei hakka siis Dubrovnikusse kiirustama, Makarska Riviera tundub samuti nii kaunis, et tahaks seda pikemalt nautida :)

Meie tahtsime sarnast reisi teha veebrusris-märtsis, kuid tundub, et ilm ei ole selle jaoks kohe üldse sobiv, kas kellelgi on kogemusi? Millal oleks üldse kõige parem aeg sarnast trippi ette võtta, et saaks lühikeste riietega käia ja päikest ka? Mõtlen siis San Diego - Los Angeles - San Fransisco - Las Vegas + enamik tee peale jäävad rahvuspargid.

Tänan soovituse eest, uva. Mõtleme kindlasti selle peale.

Veel küsimus neile, kes on käinud nii saartel kui ka Dubrovnikus. Milline saar teie meelest kõige kaunim on? Google'i põhjal meeldib mulle Hvar (ja Mljet) :) Kas eelistada saart või püüda ikka Dubrovnikuni välja minna?

Aitäh kõigile heade soovituste ja nõuannete eest! Hetkel kaldume Horvaatia poole. Kaalusime ka Lõuna-Prantsusmaad ja Itaaliat, kuid kuna järgmisel aastal on pikem USA reis plaanis, mille jaoks raha kogume, siis soodsam reis on igati teretulnud. Kõikides pakutud kohtades tahaks aga kunagi ära käia!

Estravelist öeldi, et nime ei saa muuta (mõtlesime isegi, et kui sisenemisluba ei saa, müüme maha, kuid kahjuks ei saa jah...)

Hmm...ei ole ühtegi last kaasas :D On neli noort, kes väga huvitatud Disneylandist ja kelles igaühes natuke last peidus ;) Kuid miks Sina siis Universali poole hoiad?

Me tahame Orlandosse Disneylandi minna :) Aga aitäh soovituste eest!

Jah, mõtlesin ikka Miamist :)

Hmm, eksisin, oleme saarel hoopis 4 päeva (14-18 veebruar)...Oleks väga tore, kui samal ajal veel eestlasi seal oleks, et nautuke ka kaasamaalastega suhelda saaks :) Aga 250 USD inimese kohta on ikka suhteliselt palju, oleme neljakesi ning see tuleks päris kallis...et tea, kas on mõtet tõesti. 100 USD edasi-tagasi in kohta on juba täitsa mõeldav. Kuid kaks korda kuus sõidab leav? Kahtlen, et just siis, kui meie seal oleme... 4 päeva on vist Puerto Ricos isegi nii palju teha, et äkki ei jõuagi teistele saartele tõesti. Olen kuulnud, et Puerto Ricos tasub vihmametsa külastada, kuid mida veel? Meid huvitab eeskätt just imeilus loodus (valged liivarannad, vihmametsad, kosed jne...) :)