ööbimine horvaatias

tere,mis hinnaga on umbes öömajad horvaatias.Mõtlen hosteleid.Kuidas nende puhtus on?Kus kõige mõtekam ööbida(odavam) ning äkki on häid linke nende kohta.

Ette tänades,
Renee

Kui loed Horvaatia alt erinevaid teemasid, siis näed, et tegelikult soovitatakse kasutada kodumajutust. Seda pakutakse Horvaatias massiliselt, toad ja linad on puhtad, pererahvas lahke.
Võtmesõna on SOBE.

ja apartment-2 täiskasvanut ja 2 last 30-35 eur keskmine ,mis leidsin k.a.juuli alguses.

Meil tulid natuke kallimad - ca 11-15 euri nina päält... 4 täiskasvanut.
Kah nüüd juuli esimeses pooles...

nüüd juuli lõpus kahene tuba ca 50 euri päev ,kodumajutus

Eelmisel aastal Krk-is, Baska rannas oli 2 magamistoaga korter neljale kuni 21 juulini 65 euri päev, alates 22 juuli tõusis 80 eurini, nii et ehki alguses oli olnud plaan seal 7 päeva olla, olime 4 päeva ja läksime plaanitust varem edasi itaaliasse, kus sai Lido Di Jesolos 75 euri eest terve väikese bungalo tüüpi maja neljale.

juulis algas hind 60eurost neljale siis ja neil selline imelik seadus et kui oled kauem kui kolm ööd, langeb hind 50 eurole.mida pikemaks ajaks üürid seda soodsam tuleb. samuti on horvaatias juuli-august kõige kallim tsoon(majutushinnad).
tervitan eestlasi keda krki sillal kohtasime(kaks autot eesti lipuga)!

Kämpingus sai auto,telk ja 3 inimest Aadria rannikul enne Zadari 130 kuna eest.

Kah just sealt tulnud. Soovitan väga soojalt www.dubrovnikapartment.com Ise olin apartement anamarija`s. Hind praegusel ajal 67 euri. Puhas, korralik, 200 m. rannast. Terrassilt imeilus vaade päikeseloojangule. Omanik lahe vunts, korrektne ja soliidne. Kui soovi tuleb lennujaama vastu ja viib tagasi ka.

maksis 2006 a juulis 1 öö kodumajutuses 7-12 eorot inimese kohta

apartment maksis juuni lõpus ja juuli alguses (2007 a.) 10 eur nägu. Kui huvi campingute kohta siis võin lahkelt infot jagada,mul on campingute raamat kus sees hinnad ja kõik muu vajalik,meil oli sellest oma reisil väga palju kasu:)

Maksis terve korter 55 euri öö, avatud köök elutoaga, kõik vajalik söögitegemiseks ja söömiseks olemas, 3 magamistuba, 2 vannituba-wc`d, hästi suur terrass-rõdu ja lisaks veel päikse terrass ,isegi pesumasin oli olemas, keskusesse jalutada tuli ca 7 minti.

Siku oleksid äkki nõus oma msn või e-maili aadressi andma et lisainfot saada

ise ka just horvaatiast tulnud,väga rahul.praegu tipphooajal oli ööbimine kodumajutuses 2ses toas vastavalt 36,45 või 56 eur,olenevalt toa suurusest,lisaks 5 eur hommikusöök.hind on toa,mitte inimese kohta!koht asub Mlini külas,mis jääb lennujaama ja dubrovniku vahele,7 km dubrovnikust.lähedale jääb ka cavtat,mida eelpool kiidetud.vajadusel tuleb pererahvas lennukasse vastu ja viib ka supermarketisse kui vaja.Mlini on väike ilus külake,nagu muinasjutus ja rand ka valdavalt siilivaba erinevalt teistest külastatutest.toad olid ilusad ja puhtad,konditsioneeriga,pererahvas sõbralik,ümbrus imeilus,rannast 150 m.valdavalt pidid seal ööbima norrakad ja sakslased ja see ütleb ka juba midagi.miinuspoole pealt ei ole kohe midagi välja tuua,jäime kõigega rahule.olime koos lastega,noorem alles aastane ja sobis ka selles kontekstis ideaalselt.ei oskagi enam muud kirjutada kui anda majutuse lingi http://www.dubrovnik-online.com/apartments_katy/
igatahes soovitan ka soojalt ja tahaks isegi sinna veel tagasi minna.

kahetoaline apartment neljale juuli alguses 36 EUR-i, valge liivaga rand jalutuskäigu kaugusel.

Tulime täna Horvaatiast ning ööbisime kolmes kohas. 1) Dubrovniku lähedal Stonis (apartment 4-le, köögiga) 400 kuna öö. Väga lahke perenaine ning ilus vaade Stonile. 2) Spliti lähedal Podstranas (apartment 4-le, ilma köögita) 30 EURi öö.3) Opatja lähedal Icicis (köögiga apartment 2-le, köögiga) 40 EURi öö. Rannale oli imeilusvaade, kuid tee mereni suhteliselt pikk.
Esimesel ja viimasel korral kasutasime majutuse leidmiseks infopunkti. Ütlesime oma soovi ning ligikaudse hinna ja elamine leiti vähem kui 5 minutiga.

ma saabusin just täna selt pikalt reisilt, meile otsiti ka infopunktis kodumajutust pakkuv inimene, tal on üks apartement kahe magamitoaga ja köögi ja dušširuumiga samas korteris pakkuda, ning korrus allpool on kaks kahetoalist korterit kõrvuti, kõik pakutavad korterid on vaatega merele, sest korterite eet on normaalse suurusega rõduke. Vanamees naisega peab seda, andis visitka kaa..panen kontaktandmed siia üles, et huvitujad helistada saaks (papi ise palus teda reklaamida, mille vastu mul ka midagi pole, sest koht oli puhas ja voodikoha hind vaid 20 eurot). -->accommodation Misita, Velebitska 6,Dubrovnik, GSM + 385 (0)98 392-499. Loodan, et kellegile kasuks. Ta võib sõita ka oma väikese autokesega linna järgi ja kohale juhatada, omal käel pisu keeruline leida.

Kõike kena!