Ööbimine Lombokil oktoobri lõpus

Maabume Jakartas 20 okt kell 13:10 ning planeerime edasi lennaga Lombokile (LOP), kell 20:00 läheb lend. Kas keegi oskab soovitada mõnd ööbimiskohta Lombokil ning öelda mis võiks olla mõistlik takso tasu - vaatasin, et Mataram nt on 30 km kaugusel, et palju sinna maksta võiks umbes. Kuna edasi minna on aga plaan Rincale, siis ehk peaks ehk kuskil mujal hoopis ööbima kui Mataramis. Või läheb keegi ehk samal ajal sinnapoole?

Tere,põhimõtteliselt algab Mataram lennujaama tagant.Sealt samast leiad hotellikesi ja homestaysi,taksot polegi vaja.Kõnnid mõnedsajad meetrid ja midagi ikka leiad.Arvesta,et 22.00 on Aasias ikka pime,ehk täisõõ.Palju hotelle ja resorte asuvad Singgigi piirkonnas,kui on mingi koht bookitud,siis nad orgunnivad transfeeri sulle.Takso maksab 100-120 tuh.Singgigisse.On võimalik leida ka kohalik nn.driver ja temaga diil teha,ent Sul peab olema aadress,kus peatud,ehk kuhu ta sõidab.See ,et hakkad temaga või taksoga öömaja otsima ei mõju Sinu rahakotile kohe mitte hästi.Pea meeles,valge inimene ja veel uueke,ehk FRESH,on neile nagu liikuv rahakott!Igal pool pead kauplema.Kui tuled otse Euroopast,siis soovitaks päeva,kaks puhata Lombokil nö.sisse elada ja aklimatiseeruda,muidugi,kui aega ja tahtmist on.Kui kasutad driveri teenust liiklemiseks,siis tema öeldud hinnast veerandi kuni 40 prossa kauple alla.Aga edu!

0
0

Kuidas Te edasi Rincale liigute? Kas paadiga? Reisibürood üldjuhul võtavad suurematest asulatest(senggigi/mataram) tasuta peale ja viivad paadile.

Lombokil on juba ca 5 aastat uus lennuväli, mis ei asu Mataramis, vaid ca 30' eemal. Kui Jakartast läheb lend kl 20, siis peaksite Lombokile kuskil kesköösel jõudma. Võtke transport kas Matarami või Senggigisse(soovitan ise Senggigit, mis asub küll kaugemal(1h sõitu) aga vähemalt rand on lähedal ja pole nii palju müra jm.

Kuta Lombok asub lähemal, aga seal on raskem odavat ööbimist leida. Üldiselt on Lombokil miskipärast ööbimine kallim kui Balil..

Võtke autotransport, nad ootavad teid kenasti väljapääsu juures. Kujutan ette et öösel on veidi raskem head hinda rääkida, aga 200-250k peaks räägitav olema. Saab ka odavamalt aga siis peab õnne olema:). Nad alguses kindlasti näitavad omi tariife (väikesed plakatid), kus ulme hinnad peal. Nagu ka eelmine tripikas kirjutas, õiglane hind on vähemalt 40% soodsam.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased