ööbimine Rijeka ümbruses

kas oskate soovitada mida eelistada kas ööbimist krk saarel või crikvenicas. plaan minna horvaatiasse 07.09.14-14.09.14. seltskond on 5 täiskasvanut + 2 last. kui kellelgi on konkreetseid ööbimispakkumise kontakte, siis oleksin väga tänulik. hea oleks, kui rand ei oleks väga kaugel, kuna läheme lennukiga ning lastele meeldib kindlasti ujuda. kui oskate veel pakkuda mida huvitavat 9 aastaste lastega võiks seal ümbruses ette võtta, siis jagage palun infot.

Crikvenicas on rand lastele sobiv, sellised pisikesed ümmargused kivikesed ja ei lähe väga järsult sügavaks. Randa ennast on koos lähiküladega piisavalt. Eramajutust on septembris piisavalt saada. Mida merest kaugemale, seda odavamaks läheb. Saarel on rannaolud sõltuvalt asukohast väga erinevad. Kui paariks päevaks rendiauto võtate , siis ümbruskonnas on avastamisrõõmu igale maitsele. Jalgsi ja kohaliku transpordiga saab samuti hakkama, veidi mugavam on seda kasutada Crikvenicas, sest mööda rannajoont liiguvad bussid mõlemas suunas. Ega te selle nädalaga väga palju ringi kolada jõuagi, kui mere ääres põhiliselt olla. Päevane laevareis mõnele saarele oleks variant, seda peate uurima, kust nad stardivad ja millistele saartele käivad. Ilm peaks olema ideaalne nii ujumiseks, kui ka ringikolistamiseks. Kohalikud laevamehed teevad samuti turistidele väljasõite.

Üldjuhul kukuvad hinnad 18 euri/öö septembris kuskil 13 euri /öö /inimese kohta. Teil on suurem seltskond, siis saab isegi kaubelda kamba peale hinda.

Kas keegi on olnud või teab mõnusat ja mugavat majutust suuremale (10-12 inimest) seltskonnale Rijeka lähikonnas? Plaan minna septembri keskpaigas.