jatsek

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

4 meeldimist
22 postitust
50 kommentaari
 

3 külastatud riiki, 2% maailma 195st riigist

3 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Just sõitsime Leedust Poolasse,  ei olnud piirikontrolli.

hheleri, kas jagad infot, mis kohtades piire ületasite? Tahaks ka sama sujuvalt kohale jõuda:)

Meil on plaan jõuda Montenegrosse järgmine nädal aga siiani sõiduplaan lahtine (kuigi ööbime juba ammu bronnitud), sest erinevat infot riikide kohta nii palju:):):)

Just seda juppi:)

Turismiinfost ootame eilsest saadik vastust:)

Tuleb vist uurida, kas on mingi variant laevaga minna, et saaks BH vältida

Kas kuskilt on leida infot millal läbi Bosnia Hertsegoviina saab Dubrovnikusse sõita?

Kas keegi on käinud viimsel paaril aastal Montenegros puhkamas ja ööbinud mõnes meeldivalt meeldejäävas kohas ja viitsib infot jagada? Meil (4 täisk.+ 2,5 laps) juuni alguses plaan lennata Dubrovnikusse ja sealt rendiautoga edasi Montenegrosse, kus peatuks ca 7 päeva ja mõned viimased päevad enne tagasilendu veedaks Dubrovniku lähistel. Mingid apartmendid Kotori, Tivati ja Budva kandis on juba sõelale ka jäänud:) Kuna aega veel on siis tekkis mõte siin ka teemat värskendada:)

Suured tänud teema algatajale ja teistele, kes oma teadmisi selles rubriigis jagasid. Novembris Taist Helsingisse tulles meie lend hilines rohkem kui 6 tundi ja samuti lennuaeg venis 4 tunni võrra pikemaks kui ettenähtud. Siinsete foorumipostituste info põhjal tegime taotluse lennufirmale ja tänaseks on kompensatsioon laekunud.

Korallid ja värvilised kalad võiks ikka olla:)

Kasutasime 2011 a. JY Travelandtours firma teenust, http://cheaptravel-coron.weebly.com/ Suhtlesime Sonny Yap Yong nimelise mehega. Olime 9-liikmeline seltskond ja terve paat oli meie päralt Coron- El Nido suunal 3 päeva/2 ööd.

Novembris ostsime mainitud firmast 5 lennupiletit Phuketisse. Piletid olid mõeldud sünnipäeva -ja jõulukingiks ning olid ka kohal täpselt palutud päeval. Lugedes neid kommentaare tundub, et meil vedas ja piisas vaid ühest e-kirjast, kus kirjutasime, mis kuupäeval pileteid vajame. Küll jäi õhku küsimus, miks meil oli 2 bronni kuigi tellimise kõik koos ja ühel piletil puudus toit aga seda märgates, saadeti uus pilet. Kokkuvõttes ei jäänud küll sellist tunnet, et selle firmaga me rohkem küll tegemist teha ei soovi.

Kas keegi on olnud või teab mõnusat ja mugavat majutust suuremale (10-12 inimest) seltskonnale Rijeka lähikonnas? Plaan minna septembri keskpaigas.

Oleme 2x korda Filipiinidel käinud ja ilma vaktsineerimata, õnneks pole ükski haigus seal külge hakanud.

Meie sihtkohaks sai Gamiguini saar, siin kõik korras ja väga mõnus.

Meil juba tulek 14.11 ja me pole saanud vastuseid Planglao majutustest (kuhu oleme saatnud kirja) ja loomulik kui pole elektrit siis ei saagi seda tahta.

Kas tead Boholi valuutavahetus kurssi? Küsimus tekkis, sellepärast kui 2 a tagasi Palawanil käisime siis seal on tunduvalt kehvem kurss (EURO vahetus PHP-ks) kui Manila lennujaamas. Nagu aru saan tunned saart nagu oma viit sõrme siis võibolla mõni hea viide majutusele. Eelistaks võimalusel korralikku omaette köögi ja 2 magamistoaga majakest, hotellitoad on teine valik:) Tänud Sulle!!!

Tänud,võtame oma varustuse kaasa. Oskad öelda,kuidas kohalike lendude (manila-bohol-manila)ostmine on kasulikum, kohapeal või siis ikka Eestist kohe ära, mis lennufirmat ise eelistate? Kui on mingeid soove Eestist,anna teada?

Aitähh Birgit, tegid meie valiku kahe saare vahel lihtsamaks, Bohol sobib suurepäraselt. Nüüd vaja mõnusat öömaja otsida ja järgmisel nädalal on plaan tulla.

Kas Boholil on selliseid randu, kus saab kohe rannas snorgeldada või tuleb mingi saare trip võtta. Ei suuda otsustada, kas valida Bohol või Boracay saar. Me pole surfiinimesed aga sorgeldada, ilusaid kalu ja koralle vahtida tahaks väga, niisama peesitamise vahepeal:)

Käisime sel aastal maikuus AA-ga ja ei pidanud midagi maksma.

Meie kasutasime Thrifty Car Renatal Hato Airport teenust ja saime kaubale, et viime tagasi kell 6.00 hommikul. Auto oli pisike Kia Picanto.

Meie olime Willemstadi läheduses ja jäime oma valikuga rahule. Kaugemal olles oleks liiga palju aega kulunud autosõidule, sest suuremad toidupoed ainult seal ja avatud kuni 20.00.

Palawan ja Coron olid saared mida külastasime. Coroni läheduses olevad väiksed saared olid väga mõnusad. Coronilt suundusime paadiga (3 päeva 2 ööd) Palawanile.

Mis hinnaga on rendiautod saadaval ja kas Curacaol kehtib selline värk, et hind sõltub kauplemisoskusest:)