Ööbimiskohad: Krakow, Bratislava, Viin

Plaan on autoga teha üks tiir Kesk-Euroopas. Soovime ööbida suurematest linnadest Krakowis, Bratislavas ja Viinis. Oskate soovitada ööbimiskohti. Oluline hotellide/hostelite puhul on see, et auto parkimine oleks võimalikult odav (või tasuta).

Krakowis olin ise http://www.gardenhouse.pl/ hostelis. Parkisin linna tasulise parkla tsoonis, hotellist minut eemal mõistliku summa eest (öösiti on tasuta parkimine). Hostelit soovitan - asukoht ideaalne, sisustus tip-top.

Viinis olin Prateri juures hotellis - mitte-midagi ütlev 3* hotell. Aga kuna metroo oli seal-samas ning ka jalgsi oli "Ringteeni" vaid 10 minutit, siis ajas asja ära. Ringteest väljapool peaks minuteada olema neil tasuta parkimine tänava ääres. Seda hotelli ei soovita - korralik, aga mingit muljet ka ei jätnud.

Bratislavas olen käinud ainult tööreisidel ja ööbinud ka sellest tulenevalt teistsugustes hotellides. Klassivend ööbis sellel tänaval hostelis, mis oli ok, aga kahjuks ei mäleta nime http://www.pbase.com/jyri/image/79009763 Ega seal vanalinna alal neid hosteleid vast väga palju ei ole - kui viitsid veidi tööd teha google'ga, siis leiad midagi sobivat.

Accori kauaaegse kliendina olen sattunud Bratislavas Ibis-sse. http://www.accorhotels.com/gb/hotel-3566-ibis-bratislava-centrum/index.shtml
Ööbimiseks korralik hotell, üle mõistuse kallis ei ole (tuba 2-le ca 1000-1200 EEK), maa-alune tasuta parkimine hotelli all.