Ööbussid Phuketis

Tere,

kas keegi teab öö busside web lehte vms, mis aitaks mul eemalt natukene oma plaane kordineerida. Mul oleks vaja Phuketist liikuda sadamasse, kus saaksin paadiga edasi Koh Taole . Iseenesest ei ole vahet, kas Surat Thani väljumisega või Chumphon väljumisega. Teab keegi kas sinna liigub mingi buss üldse öösel? Või teab keegi kas äkki BKK liikuv ööbuss teeb ühest nendes kohtades peatuse?

Tänud.

Ei ole kindel, et Phuketist öösel Chumphoni bussi käib (on küll mitu päevast bussi), ei usu ka, et Phuket-Bangkoki bussid seal peatuksid (kuigi küsida bussijaamast võib). Kindlam valik on Surat Thani, kuhu busse käib ka õhtul, kuid ei ole kindel, kas päris öösel sinna reisida on võimalik. Minu teada Surat Thanist otse laeva Taole ei ole. Ise olen sõitnud Samuilt vahepeatusega Pha Nganil, muidugi käib otselaev Chumphonist. Kui soov reis kindlasti öiseks ajaks planeerida, on realistlik võimalus Phuketist õhtuks bussiga Surat Thanisse sõita ja sealt hilisõhtuse rongiga (väljub natuke pärast 23.00)Chumphoni. Kahjuks peab seal mitu tundi öösel passima (rong jõuab kohale pool kolm), enne kui Tao laev hommikul väljub. Raudteejaamast viivad mini-vanid sadamasse alates kella kuuest.

Läheb otse Koh Taole Bandoni sadamast öine laev väljumisega 23.00 (500 THB), mis jõuab Koh Tao`le 07.00 http://www.travelfish.org/transport/thailand/southern_thailand/surat_thani/surat_thani/all