Ööelu Goas

Kas keegi on hiljuti tulnud Goa`st ja oskaks midagi rääkida ööklubidest või baaridest? amanda136@hot.ee

Goas on kolm põhilist ööklubi: Bagas Titos ja Mambo (samad omanikud) ning Anjunas Paradise Club. Rahvarohkemad peod toimuvad reede ja laupäev. Titos ja Mambo on reedeti kiibitsevaid meeshindusid täis, kes tulevad sinna jooma. Paradise Club on tunduvalt mõnusam seal on küll palju venelasi kuid mehi-naisi enamvähem võrdselt.
Mambos-Titos sissepääs 800.- rs (ehk 200 eek) joogi ostad eraldi , üks jook ca 100.-rs, Paradise Club 1000.- rs (ehk 250 eek)kuid joogid tasuta.

Palolemis oli Silence Disco, mälu järgi neljapäeviti. Alguse kellaaega ei mäleta, peale kella 22 jagati raha eest soovijatele kõrvaklapid, millede tagastades sai pool raha tagasi (aasta tagasi oli algne summa vist 500rs). Täpset koha nime ei mäleta, randa sisenedes vasakule serva see jäi (enne "jooga-tsooni"), päeval jagati flaiereid ja ilmselt oskab iga kohalik ka juhatada. Rahvast jagus ja muss oli seinast seina: Goa trance`st Abbani.

Anjuna rannas on Curlise baar seal on üle õhtu pidu,kell 18 hakkab ja kell 00 lõpeb,Goa trance super.Ja siis iga pühapäev on pidu Hill Topis ka goatrance aga seda peab nägema.

täpsustuseks veel ,meie käisme ka klubis West End,seal toimuvad ka 24 tunni peod,lahe koht.

Bagas käisime Tito's klubis. Ühe inimese pilet oli 500 ruupiat (paaridele vist soodsam). Pole kindel, kas probleem oli esmaspäevas, aga igatahes toimus "Russian Party" ja tõepoolest klubis olidki ainult venelased, neid ka vaid 10 inimest. Klubi sisemus ka mingit erilist muljet ei avaldanud. Olime pettunud.